TÜRK HACK TEAM WALLPAPER -xTeXaSx-

xtexasx

Katılımcı Üye
11 Ocak 2016
348
0
BURSA

HEPİNİZDEN YORUM BEKLİYORUM:kahkaha

Moderatör tarafında düzenlendi:

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
Eline koluna sağlık güzel kardeşim beğendim tht resim arşivime bunu da koydum ilerde çocuklarıma gösteririm eskiden babanız turkhackteam diye bir platfrorumda yardım mücadele veriyordu derim :)

Leatrix

Kıdemli Üye
12 Ağu 2018
3,355
10
23
Teşkilat
Opaklık Biraz Kısılsa Hoş Dururdu :)) Pack Eklense Daha Güzel Olur :))

Moderatör tarafında düzenlendi:

ByQueny

Uzman üye
8 Ara 2018
1,281
1
şimdi dostum tasarım düşünülmüş hoş bir tasarım oldu yalnız kurt tht yazısının önüne olmamış gibi bence

Ogehan

Asistan Moderatör
5 Haz 2016
1,961
69
</>
Dostum Kusura Bakma Gerçekçi Olucak Fakat Png' leri Alıp Birleştirmek Birşeyi İfade Etmez .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.