Türk hackerlardan PKK'ya darbe!

NiTroJeThePro

Yeni üye
22 Ağu 2011
41
0
Türk hacker grubu PKK terör örgütüne ait ve örgüte yakın oldukları iddia edilen internet sitelerine 13 gün 7 saat süren siber saldırı raporunda 1250 internet sitesinin ele geçirildiği belirtildi.

İsimlerini Atatürk'ün 'Ne Mutlu Türküm Diyene' cümlesinin ilk harflerinden alan NMTD adlı Türk hacker grubu, 14 Temmuz'da Diyarbakır Silvan'da 13 askerin şehit edilmesi ve 7 askerin yaralanması anısına, PKK terör örgütüne ait ve örgüte yakın oldukları iddia edilen internet sitelerine 13 gün 7 saat süren siber saldırı raporunda 1250 internet sitesinin ele geçirildiği belirtildi.
NMTD tim yetkilileri, Silvan'da şehit edilen13 şehit, 7 yaralı asker anısına, 13 gün 7 saat durmaksızın terör örgütü PKK'nın yandaşı olduğu ileri sürülen internet sitelerine saldırı düzenlediklerini açıkladı. Yaptıkları çalışma sonucunda, 500 PKK yandaşı internet sitesi, 750 PKK'ya silah ve para yardımı yaptığı iddia edilen ülkelerin internet sitesi, 300 Facebook hesabı, 600 e-mail adresinin ele geçirildiğini ve 200 bilgisayarı da takibe aldıklarını duyurdu. NMTD mensubu olan 'Kaos' takma isimli kişi yaptığı açıklamada, "Yapılan siber saldırı sonucu ele geçirilen internet siteleri, Facebook adresleri, her türlü bilgi ve belge Emniyet Genel Müdürlüğü Bilişim Suçları ve Sistemleri Şube Müdürlüğü ihbar hattına teslim edildi" diye konuştu.
Siber saldırılarda PKK terör örgütüne ait ve örgüte yakın oldukları tespit edilen internet sitelerinin hedef seçildiğini belirten NMTD mensubu Kaos, "Siber saldırı NMTD hacker grubuna bağlı iki tim tarafından gerçekleştirildi. 5 kişilik istihbarat grubunun bilgisayar takibi yaparak hackerlara bilgi desteği sağladığı saldırıda 10 hacker aralıksız olarak saldırı düzenledi. Yapılan saldırıda bin 250 internet sitesi çok sayıda Facebook ve mail hesabı ele geçirdik" dedi.
not :Alıntı
 

umde

Yeni üye
23 Ağu 2011
1
0
Selam arkadaşlar... Bugün hamur müftülüğünün sitesini pkk terör örgütü ya da sempatizanları çökertti. Bu tip çökertmelere karşı bana yardımcı olur musunuz. Sitemizi çökertenlerin sitesine ulaşmak ve bu sitelerini misilleme olarak çökertmek mümkün mü? Yardımcı olursanız sevinirim...
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.