Türk Komandosu Hayranları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turk38Bjk

Kıdemli Üye
1 Şub 2012
2,417
2
Ötüken
Aramıza Yeni Katılan Arkadaşlar Hoşgeldiniz :) Sizlerde Paylaşımda Bulunabilirsiniz Bu Konuda Bir Sıkıntı Yok Ama Daha Önceden Paylaşılmış Şeyleri Paylaşmazsanız Sevinirim :)

Turk38Bjk

Kıdemli Üye
1 Şub 2012
2,417
2
Ötüken
SIZLASADA GÖNÜLLER DÜŞENLERİN YASINDAN,
KOŞAR ADIM GİTMELİ ONLARIN ARKASINDAN,
KAHRAMANLIK İÇEREK ACI ÖLÜM TASINDAN,
İLERİYE ATILMAK VE SONRA DÖNMEMEKTİR !.

Çanakkale türküsü ile...
Cepkenimizden renk almış bu dağlar
Rüzgar eser su çağlar,
dağlar canım Efeler
nerde yaylalar çamlı tepeler,
aşarak dağın yamacı, yol ver canım Efeler

Vatan canım vatanım, varlığımın nedeni,
Ezan Bayrak sırtında şehit taşır bedeni.

Damar damar çınardır zikrediyor yaprağı,
Cihan ile elleşti, yorgun vatan toprağı.

Yıldızlar geldi dize, ağır yükü pek ağır,
Taşıdık asırlarca yine taşırız kahır.

Tanımam sağı solu tek vücuttur bu vatan,
Şemdinli'ye aldanma yoksa sonun hafakan!

Bu hainlik nedendir! Ömer derki neyin var?
Hoşgörüyle yaşadık, Mevlana'dan payın var.

Turk38Bjk

Kıdemli Üye
1 Şub 2012
2,417
2
Ötüken
Baş koymuşum Türkiyemin yoluna
Düzlüğüne yokuşuna ölürüm
Asırlardır kır atımı suladım
Irmağının akışına ölürüm

Sevdalıyım yangın yeri bu sinem
Doksan yıldır çile çekmiş hep ninem
Pınarlardan su doldurur Eminem
Mavi boncuk takışına olurum

Düğünüm, derneğim, halayım, barım,
Toprağım, ekmeğim, namusum, arım
Kilimlerde çizgi çizgi efkarım,
Heybelerin nakışına ölürüm

Turk38Bjk

Kıdemli Üye
1 Şub 2012
2,417
2
Ötüken
Biz Türkler Kartalların Yuva Yapmaya Korktuğu Yerlere Tekbir Sesleriyle Dikeriz Ayyıldızlı Bayrağı!!!

Türke Kefen Biçenin Ölümü Korkunç Olur!

Bir ruslar bi mağarayı kuşatmışlar. İçeriden bir Çeçen sesi duyulmuş " Bir çeçen 10 rus askerine bedeldir" diye. Komutan bunu duymuş hemen 10 asker yollamış. çatışma sesleri duyulmuş. İçeriden bir ses daha gelmiş. " bir Çeçen 20 rus askerine bedeldir" diye. Komutan sinirlenmiş 20 asker daha yollamış yine aynı çatışma sesleri duyulmuş. Sonra ardından bir ses daha. " Bir çeçen 30 rus askerine bedeldir" diye. Komutan bu sefer çok sinirlenip 30 asker yollamış ve yine çatışma sesleri duyulmuş. Biraz sesler durulduktan sonra içerden yara içinde ölecek şekilde yaralı bir rus askeri can havli ile kendini dışarı atmış. Ve demiş ki " Bu bir tuzak! tuzağa düşürüldük içeride 1 değil tam 2 Çeçen Var!!!" :)

Turk38Bjk

Kıdemli Üye
1 Şub 2012
2,417
2
Ötüken
Ümit 20 yaşta düştü toprağa
Her mahluk ölse de Şehit ölmezmiş
Adları yazılsın altın yaprağa
Silenler silse de Şehit ölmezmiş

Ümit'i gönderdik fidanlar gibi
Ardından ağladık figanlar gibi
Peygamber yanında sultanlar gibi
40 kurşun yese de Şehit ölmezmiş

Vatan hududuna ördük bir duvar
Duvarda ruhumuz kanlarımız var
Gül yüzü süzülür yarası kanar
Mezara girse de Şehit ölmezmiş

Babaya iftihar anaya izzet
Askere şereftir kahpeye zillet
KURAN'ında ALLAH verdi bir senet
Yıldızlar sönse de Şehit ölmezmiş

Muharremden yadigarı kaldıydı
Manisadan bölük asker geldiydi
Ümit bu dağların ala kurduydu
Çakallar ürüse de Şehit ölmezmiş...

Sakarya Fırat

Üsküdarlı1

Katılımcı Üye
21 Haz 2006
595
0
KOMUTAN DAYAĞI SAKAT BIRAKTI

Konya'nın Çumra İlçesi’nde oturan Veli Can, Jandarma Komanda Er oğlu Mustafa Can’ın, acemi birliğinde dayak yüzünden belinden rahatsızlandığı ve gerekli tedavinin zamanında yapılmadığı iddiasıyla Genelkurmay Başkanlığı başta olmak üzere Jandarma Genel Komutanlığı ve Çumra Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunduğunu söyledi. 20 yaşındaki Mustafa Can, geçen mayıs ayında vatani görevini yerine getirmek için Manisa Kırkağaç Jandarma Komanda Er Eğitim Komutanlığı’nda er olarak askerlik görevine başladı. Acemi eğitiminin bitmesine 1 ay kala, komutanı Uzman Çavuş M.Ö. tarafından sopayla dövüldüğünü iddia eden Mustafa Can, revirde 3 gün kaldığını ve basit bir tıbbi müdahalenin ardından taburcu edildiğini iddia etti. Hasan DÖNMEZ/ KONYA,(DHA)

KOMUTAN DAYAĞI SAKAT BIRAKTI - WEB TV :: Hürriyet

TurkRespect

Katılımcı Üye
20 Eki 2012
553
0
Şehitler Diyari Gazi Antep
Korkusuzdur Daglarin Efesi!! Titretir Haini Komandonun Sesi !!!

Ne mutlu türküm diyene

fj7t0.jpg

Turk38Bjk

Kıdemli Üye
1 Şub 2012
2,417
2
Ötüken
susun!! susun ve dinleyin susun ve dinleyin bu gençlerin haykırışlarını sevda çeken yürekleri bıraktık arkamızda rüyalarımızı süsleyen garip,çilekeş Gabar dağını tanrı dağından gördük işte orada işte tam karşımızda .

söke garajından davul zurnayla bindik otobüslere
kulak verdik kalbimizden gelen o sese
sıra bizdeydi bizi bekliyordu vatan toprağı
umrumuzda bile değildi kimin kimlerin askerden kaçtığı

''ben balatlı şerif ölümlerin en güzelini tattım,ne kadar ağlatsamda anamı,babamı,bacımı..
katlanmak kolaymı demeyin.alperenlerle saf tuttum.sizlere sizlere bıraktım karalar bırakan nazlı yarimi,ölürken bile gülmek nedir hiç düşündünüzmü?tekbir verip toprağa albayrağa sarılıp düştünüzmü?bilmiyorum bilmiyorum sizler acaba anam gibi yandınızmı?''
''işte ben buradayım karşınızdayım.ben sökeli hakkı uyar.aşkı olmayan yiğide destan yazılmaz beyler,bu destan bu mısralarla anlatılmaz beyler!!,karalar bağlamasın yanmasın artık analar,dursun milletimin kanı kapansın bu yaralar''

büyüttüm besledim asker eyledim
gittide gelmedi yavrum buna bi çare?....

''ben öğretmendim okulumdan çıkarken vurdular,iki aylık yavrumu,öksüz babasız koydular.kızımın adını hilal koymuştum hilalimi yere çaldılar.söylesenize söylesenize hilalimin intikamını alacak yiğitler nerede?söylesenize..''

kalk yiğidim kalk düşmek yakışmaz sana
intikamın alınacak söz veriyolar baksana!!!
son yiğit son yiğit çıksa bile o son akına,bu bayrak bir daha düşmeyecek vasiyetim son kalana!!
kardeşlik insan hakları oyunun bir parçasıydı,bizi kalleşçe vururlarken insan hakları neredeydi?
söylesenize söylesinize kundaktaki yavruyu kim katletti?söylenecek söz kalmadı gayrı azıcıkta siz düşünün..
bu soysuzlar bu vatansızlar sarsada yurdumu,ben yaradandan alırım asil kanı ve gücü..
bir yiğit düşsede arkamdan haykırır milyonlarca genç''ALLAHUEKBER''!!
bırakmam bırakmam bayrağımı akıtsalarda son damla kanımı!!
yarab yarab güç ver bize,davamız senin bu canlar senin için,şahlansın artık milletim şehitler aşkı için,titresin titresin gönüller acaba bu haykırışlar niçin?!!bu yürekler desinki:BAYRAK BİR VATAN BİR ALLAH BİR..
ÜLKÜMÜZÜN UFKUNDA GÜNEŞ GİBİ TÜRKİYE'YİDE GÖRÜYORUZ..bu mısaraları söylerken sizler gibi ağlıyoruz.
heyyyyyyy!!!şehitler dile geldi biz niye susuyoruz?!!
şehit anaları karşımızda mağrur mağrur bakıyor,işte bakın işte bakın TÜRKİYE'NİN ufkunda hilal ve yıldız buluşuyor.

Turk38Bjk

Kıdemli Üye
1 Şub 2012
2,417
2
Ötüken
Önce vatan millet
Sonra ana ve yar
Bu yolda savrulan
Birileri var

Ezan dinmez diyen
Bayrak inmez diyen
Şehit ölmez diyen
Birileri var

Şehitler ölmez

Bayrakla dertleşen
Toprakla birleşen
Can verip devleşen
Birileri var

Ezan dinmez diyen
Bayrak inmez diyen
Şehit ölmez diyen
Birileri var

Şehitler ölmez
Şehitler ölmez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.