Türk Milli Klavye Takımı Yine Şampiyon Oldu

BörüHan

Basın&Medya Ekibi
13 Ocak 2018
915
30
TuranEller
Türk Milli Klavye Takımı Yine Şampiyon OlduBirleşmiş Milletlere bağlı Intersteno Uluslararası Bilgi İşlem ve İletişim Federasyonu tarafından hızlı klavye kullanımı alanında yapılan dünya çapındaki bu yarışmanın; 20 ülke ve 839 yarışmacının katıldığı finalleri, 15 Mart – 12 Mayıs tarihleri arasında düzenlendi.Bu zorlu 2 aylık finalden sonra dün sonuçlar açıklandı.Yapılan finallerin ardından Türkiye Milli Takımı; biri dünya rekoru olmak üzere 3 şampiyonluk, 2 ikincilik ve 4 üçüncülük kazanarak takım halinde turnuva şampiyonu oldu.

Geçen sene yapılan bu yarışmada yine Türk Takımı 1.olmuş ve 8 madalya kazanmıştı.Türk Milli takımımız bu senede 9 madalya kazanarak ülkemizi gururlandırdı.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.