Türk Ordusunun Gücü 2020

zazaturk0311

Yeni üye
9 Ocak 2013
27
0
diyarbakır
Arkadaşlar gerçekçi olalım neden biz başkalarının eskisini kullanıyoruz tank ın modası geçti bizimkiler tank yapıyo arkadaş millet çatır çatır füzel yapıyo uçak yapıyo o kadar vergi kesiyorlar yapsınlar bunları ...Bizim gelişmemizi istemiyorlar eğer bakın biz bi uçak füze yapıp yükselek hemen dünya savaşı çıkar emin olun ...

ByWeled

Katılımcı Üye
25 Eki 2012
298
1
Amerikanın ORdusu Nasıl Acaba Onlarda DAha FAzla Savaş Techizatı Vardır Ama Asker Sayısını Falan Bilemem

nakahcr7

Üye
28 Eyl 2013
176
0
Arkadaşlar biraz adam olun bu ülkede tek türk yok arap var laz var kürt var ulan sizde gram adamlık yok siz anca sanalda konuşursunuz bir savaş olsa hemen kaçarsınız adam olun bende kürtüm ulan

ne mutlu kürdüm diye allah faşistleri öldürsün tek kendini var edenleri öldürsün

insan olan türkle her zaman kardeşimdir ama sizin gibi faşistler benim hiç birşeyimde olmaz

DeSTroYerX

Yeni üye
20 Eki 2013
13
0
Samsun
Şu Dünyada Bizim Pilotlarımız Kadar İyi Ucak , Helikopter vs. Hava Aracı Kullanabilen Pilot Tanımıyorum.Dünyada Tarihi Bizim Kadar Kudretli Şanlı Ve Şöhretli Olan Başka Ülke Yok.Dünyada Korkupta Teslim Olmayan Tek Asker Tek Millet Biziz. Ne Mutlu Türküm Diyene.

Oswin

Üye
1 Nis 2013
105
0
Gaza getirmeye mi çalısıyosunuz anlamadım amerikanın yanında bunlar çocuk oyuncağı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.