Türk Ordusunun Gücü 2020

Furkan9405

Uzman üye
8 Tem 2007
1,097
8
Ankara
Arkadaşlar Bİr de Pek Kişi Bilmez Ama Türklerin Bordo Berelileri Vardır Dünyanın En İyi Özel Birliği Bir araştırın İsterseniz...

anacc

Yeni üye
24 Tem 2007
1
0
bizde bu askeri güç oldugu sürece sırtımız yere gelmez helal olsun türk ordusunaa

korsan12

Yeni üye
24 Tem 2007
2
0
...ya önemli olan kendi malını kendisinin yapmasıdır TÜRKİYENİN adamlar dışardan savaş helikopter veya uçak alıyorlar programlar hep yabancıların adamlar savaş durumunda ırağa yaptıklarını bizede yapabilirler önemli olan TÜRKİYE nin kendi zeki insalarını toplayıp böle durumla için bişiler yapmasıdır yoksa savaş mühimmatının çokluğunun bi faydası yok...
....AMA YİNEDE İSLAMIN BAYRAKTARLIĞINI YAPAN BU MİLLETİN YENEMEYECEĞİ HİÇ BİR ÜLKE YOKTUR...

noob48

Katılımcı Üye
TÜRK ORDUSU 72 SAAT İÇİNDE 3 MİLYON ASKERİ SİLAH ALTINA ALABİLECEK VE 3 AY SÜRE İLE ELİNDEKİ CEPHANE, İAŞE VE YAKIT İLE 24 SAAT SAVAŞ EDEBİLECEK KAPASİTEDE DİR

abi bunlar sadece askerler. olası bir durumda seferberlik yapılır ve TSK bilgilerine göre 19 milyon askeri toplayabilirlermiş:twist. Tabi bunlar 20-40 yaş arası olan erkekler. 13-20 yaş arası yok:twist. savaş çıksın küçük yaşıma rağmen mutlaka vatanım için savaşırım.

VATAN_MUHAFIZI

Yeni üye
20 Tem 2007
3
0
HAKLISIN BİRDE BİRÇOK YERDE ŞU SÖZ YAZIYOR

ÜZERİMİZE KILÇ ÇEKİLMEDİKÇE
MİLLETİMİZ CEFA CEKMEDİKCE
ÜLKEMİZ SINIRLARINA GİRLMEDİKCE
KOIRKMAYIN BİZDEN KİMSEYE ZARAR GELMEZ

ÖDÜ VARSA DÜŞMANIN MEYDAN AÇIK HAZIRIZ
BU TOPRAKLARDA BİZ DOĞDUK BİZ YAŞADIK VE BİZ VARIZ

emre123

Yeni üye
28 Tem 2007
1
0
size bi konuda bahsetcem türk ordusunun gücü kimsede yok.belki duymussunuzdur eski amerikan kültür elçisi türk ordusu kaybetti diyor. neler yapabiliriz bu konuda bu bize türk ordusuna hakarettir.

heartles

Yeni üye
13 Tem 2007
5
0
ben bu rakamların gerçek olduğuna inanmıyorum niye yabancı ulkelere vede düşmanlarımaza karşı açık verelim ki haksızmıyım

kaaim

Katılımcı Üye
30 Nis 2007
303
2
ANKARA
“Ölmek değildir, ömrümüzün en feci işi

Müşkül budur , ölmeden evvel ölür kişi”

BU DİZELER KİMİN VE NE ANLAMIA GELİYOR ?

kaaim

Katılımcı Üye
30 Nis 2007
303
2
ANKARA
Amerİkaya UŞak DedİĞİn O Arap Ülkelerİ Sadece Suudlar Ve ÜrdÜndÜr İkİsİde İngİlİzler Tarafindan Cetvelle KurulmuŞ Devletlerdİr Hem Araplari İİ Tahlİl Etmeden BÖle İsraİl Yapisi Tuzaklara DÜŞme SonuÇta KÜltÜrel Ve Dİnsel BaĞlarimiz Var Onlarla Bİraz Bu Konuyu AraŞtirirsan DÜŞÜncelerİn DeĞİŞecek Emİnİm Benİmkİler De BÖyle Bİr Mesajla DeĞİŞmİŞtİ

bLoOdLusT1912

Kadim Üye
1 Ağu 2007
5,470
41
arkadaşlar konu ile alakası yok ama size çok sevdiğim bi sözü takdim ediyim:
Esir iken mümkün müdür ibadet
Yatıp Kalkıp ATATÜRK'e dua et...
Senin gibi dürzülerin yüzünden
Dininden de soğuyacak bu millet,
İşgaldeki Halini sakın unutma
ATATÜRK'e dil uzatma sebebsiz
Sen anandan yine çıkardın amma
Baban kimdi bilmezdin Şerefsiz....!

kaaim

Katılımcı Üye
30 Nis 2007
303
2
ANKARA
ben bu rakamların gerçek olduğuna inanmıyorum niye yabancı ulkelere vede düşmanlarımaza karşı açık verelim ki haksızmıyım

ARKADASIM HER NATO ÜLKESİ ĞİBİ BİZİMDE GÜÇLERİMİZİN ENVANTERİNİ SENELİK OLARAK NATOYA BİLDİRMEMİZ GEREKİYO BU RAKAMLAR O BİLDİRDİĞİMİZ RAKAMLAR
BUNDAN HARİÇ KUVVETLERİN İÇİNDE OLUŞTURULAN BİRİMLER VE TECHİZATLAR VARDIR BUNLARIN KAYDI SADECE TÜRKİYE İÇİNDEDİR BU KUVVETLERDEN BAZILARI BAZEN ABD İŞBİRLİKÇİLERİ TARAFINDAN MEDYA YOLU İLE HALKA ÇETE DİYE LANSE EDİLİR BU SAYEDE ORDUMUZA ZARAR VERİLMEK İSTENİR ÖRENEK :ATABEYLER ÇETESİ ASLINDA ORDA ELEGEÇİRİLEN SİLAHLAR TÜRK ORDUSUNUN MALIDIR VE O YAKALANAN KİŞİLERDE TÜRK ORDUSUNUN ŞEREFLİ KAHRAMANLARIDIR.GÖREVLERİ HERHANGİ BİR İŞGAL DURUMUNDA ANKARAYA GİRMESİ MUHTEMEL DÜŞMAN KUVVETLERİNE KARŞI HALKI ÖRGÜTLEMEK VE ELLERİNDEKİ MÜHİMMATI KULLANARAK DÜŞMAN GÜÇLERİNİ YIPRATIP MERKEZDE HAZIRLANAN KÜÇÜK UNSURLARA ZAMAN KAZANDIRMAKTIR.

HARİTAYI AÇIP ANKARAYA BAKARSAN SİNCANIN İŞĞAL ESNASINDA ANKARAYA GİRİLECEK STRATEJİK BİR NOKTA OLDUĞUNU ANLARSIN.

kaaim

Katılımcı Üye
30 Nis 2007
303
2
ANKARA
KaRada TÜRKİYE ama HAVADA AMERİKA ! TÜRKİYE'nin havayada önem vermesı gerek cunku amerıkanın ucakları karadaki herşeyi yok edecek gucte içinizi karatmış gibi olmıyım ama malesef oyle :S

işğal savaşlarının esası piyadenin her karış topragı ele geçirip olağan üstü hal ilan etmesidir sadece bu şartlar oluşunca bir ülke yenik kabul edilir bu yüzden hava gücü sadece sonuca ulaşma yolunu hızlandırır ama sonucu piyade belirler bir ülkenin deniz ve hava sahasını ele geçirebilmek için o ülkenin eğemenlğini ele alman gerekir dostum senin o amerika piyadesine güvenemediği için hava gücüne bu kadar önem veriyo bunun nedeni piyadesi firar edip çöktüğü zaman ülkesini koruyacak bir unsur olsun istiyo

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.