Çözüldü Türk Sitesinde Açık Buldum Ne Yapmalıyım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Azurianlight

Katılımcı Üye
18 Nis 2015
831
1
22
Çok önemli bir türk sitesinde açık buldum ne yapayım?? Her bilgiye erişebiliyorum..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baysal

THT
21 Eki 2012
15,743
7
1,506

Bildirdim cevap hiç umursamaz bir şekilde tamam oldu ne yapsam şimdi şeytan diyor ki...

Napacaksın açığı kullanıp siteye index mi basacaksın kardeşim ?

TurkHackTeam Misyon

2 ve 3 ü okuyun. Biz bu işi karşılıksız yapıyoruz. Neden minnet beklentimiz olsun ? Her gün onlarca siteyi uyarıp cevap dahi alamayanlar var. Dert etmeyip devam ediyorlar. Karşılık bekleyecekseniz hiç yapmayın daha iyi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.