@turk.tc Domainli Msn Al .

21 Nis 2013
159
0
Merhaba Arkadaşlar . Bu Konumda @turk.tc domainli Msn Almayı Öğreticem .

İLK ÖNCE : BURADAN KAYIT OLUYORUZ

mdqv6.jpg

TIKLIYORUZ - ORADAN TÜRKÇEYİ SEÇİP - SAVE DİYORUZ VE ARTIK KULLANMAYA BAŞLAYABİLİRSİNİZ. İYİ FORUMLAR.​

AnesTesia

Üye
5 Ocak 2013
61
0
Yeraltı
Aslında şöyle bütün mail alabileceğimiz sistemleri yani özel domain uzantılı mail adreslerini tek konu altında belirtseniz daha güzel olur.

ferdialevci33

Yeni üye
11 May 2013
22
0
Hizmeti ile geçici bir sorun var. Lütfen tekrar deneyiniz. Bu mesajı almaya devam ederseniz, daha sonra yeniden deneyin. bu hatayı veriyor

hanci17

Katılımcı Üye
26 Nis 2013
393
0
çanakkale
valla çok teşekkür ederim aldım ama ilk önce ingilizce diye korktum ama resimde gösterilen yere basınca bissürü dil çıktı türkçeyi seçtimve @turk.tc uzantısını türkçe kullanıyorum çok teşekkürler

21 Nis 2013
159
0
1. E-postanızın gelen kutusuna tıkladığınızda, sağ üst kısımdaki hesap adınıza tıklayıp, seçenekler kısmını seçiniz

2-Sol kısımdan postaya tıklayınız.

3-Güvenli ve engelli gönderilenlere tıklayınız.

4-Güvenli gönderenleri seçiniz

5-Karşınıza çıkan alana [email protected] adresini yazınız. Ardından
listeye ekleye tıklayınız. Sağ tarafta [email protected] adresini göreceksiniz.

Bu işlemi uygularsan düzelir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.