Türk Telekom Alt Yapı hk.

30 Eyl 2017
87
0
Ankara
Selam Değerli Türk Hack Team üyeleri
Yaklaşık olarak 15 gün oldu taşınalı bina yeni olduğu için alt yapının olmadığı söylendi. Yoldan alt yapı geçiyor ve diğer tüm binalarda internet bağlantısı var tek bizim binada yok yeni olduğu için.
Neyse türk telekoma dilekçe verdik 4-5 kişi binada toplam 8 kişi falan oturuyor şuanda dilekçeyi verdik türk telekom çalışanı bu senenin planı yapılmış en geç aralık ayına kadar kesin yapılır dedi. Sonra bizim tanıdığımız türk telekom çalışanı vardı onu aradım alt yapı sorununu anlattım bana şöyle cevap verdi "Yeni bina olduğundan telekom tarafından alt yapısı hazırlanmamış.Bu sebepten dolayı ne zaman yapılacağı kesin değil. Müteahhit veya yönetim direk telekom müdürlüğüne gidip hızlandırabilir" diye cevap verdi. Kafam karışmış durumda yaşadığım yer ANKARA/PURSAKLAR başkentte oturuyorum bir alt yapı bağlatmak bukadar zor olmamalı dibimizde market ve bütün evlerin interneti mevcut. bu sorunu nasıl çözebilirim Allar rızası için yardım edin.

F3NR1R

Katılımcı Üye
17 Mar 2018
611
0
12 ay taahhüt var türk telekomda o yüzden şuanda türkcell'e geçemem. 6 aylığına interneti dondurduk onda sorun olmadı. Birde yazmayı unutmuşum binanın iskanı yok.

1-) İlk 12 aylık taahhüt dolduysa iptal işlemini başlatın ardından tüketici mahkemesine dilekçe yazın ilk 12 aydan sonra ceza ödemeniz gerekmiyor.

2-) Altyapı yoksa abonelik iptali yapabilirsiniz ceza bedeli ödemeden.

Aydogan'

Ticaret Kategori Sorumlusu
13 Tem 2017
3,061
441
THT's database
"Türk Telekom Destek" çalışanlarının büyük bir çoğunluğu, tembellikten başka bir iş yapmıyor. Aynı durum İnternet'i taşıttırır iken bende de mevcuttu. Her seferinde "Gün içerisinde ilgileneceğiz." deniyor fakat ne hikmetse bir türlü hallolmuyor. Bulunduğunuz bölgeyi belirterek, Türk Telekom'un bir üst servisine şikayet edin. İnternet'te biraz araştırırsanız, şikayet hattı v.s. mevcuttur. Şikayet edilmediği sürece ne yazık ki gelmiyorlar.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.