turk telekom bedava net hk

procu01

Uzman üye
21 Ağu 2011
1,001
4
s.a arkadaşlar turk telekom kullanıyorum aylık nerdeyse 100 120 tl nete harcıyorum ücretsiz bir şekilde takılma gibi bir şansım varmı eskiden vpn falan vardı

Troyn666

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
676
1
Petersburg
Ben Daha 1-2 Gün once Kız Arkadaşıma Yaptmıştım 2-3 Hafta Rahat Kullandı Ama Hız Konusunda Çok Birşey Bekleme WP Den Mesajlasırsın Resim v.s Atarsın Ama Daha Fazlası Zor Dostum

ByMefta

Uzman üye
23 Eyl 2009
1,540
0
hiçbirşekilde bedava kullanamazsın.fatura ödemediğinde kesilirse vpn ile beleş kullandığını düşünebilirsin ama ödemesen dahi öteki faturada gelicek her ay . Vpn ile girdin diyelim bağlantın 5 dk da bir kopartacaktır.

deadking21

Üye
24 Nis 2016
230
0
Istanbul
Ben Daha 1-2 Gün once Kız Arkadaşıma Yaptmıştım 2-3 Hafta Rahat Kullandı Ama Hız Konusunda Çok Birşey Bekleme WP Den Mesajlasırsın Resim v.s Atarsın Ama Daha Fazlası Zor Dostum

1-2 gün önce yaptın ve 1-2 hafta kullandı :trl

Neyse şu konuya bak derim:

Türk Telekom Magic APN ile Sınırsız Bedava İnternet-Siber Yazilimci | Bedava internet | Apk indir

Not1:siteyle uzaktan yakından âlakam yok ben de buradan almıştım.
Not2:Turkcelle geçmeden önce ben de 3-4 ay kullandım çok yavaş onu belirteyim.

isacan027

Üye
21 Nis 2015
57
0
Zamanında Günlük bedava 50 gb yediğimi bilirim ve hala kullananlar var . Araştır Muhakkak Bulursun fakat eskisi gibi çok açık yok . cüzi bi miktar ücret ödersin mesela en fazla 10 tl gibi son hızla bağlanabilrsin .

biryoutuber

Yeni üye
3 Haz 2017
30
0
KULLANMA YOLUNU BİLİYORUM Türk Telekomu Hackledim

Olmaz Demeyein Yaptım :d
Sonuçta Proyuz... Tamam tamam anlatıyım.

Öncelikle Telefonundan [Android 4.0 ve üzeri]
AYARLAR
Mobil ağlar veya diğer ayarlar
Erişim noktası adları Gir
Sonra iyi dinle Eğer Samsung Telefonun farsa sol altta

Ad: İstediğimi yaz dibi demicem
apn: mms
Proxy: 213.161.151.201
Bağlantı Noktası: 8080
kullanıcı adı : mms
şifre:mms

kaydet ve çık

Sonra Hattında para Olsa Dahi Ücretsiz Nete Girersin
İnternet 60KB/s fazla Değil
Akşam 9:25 dan sonra girersen 150kb/s

Bu Yöntemi Kullanıp Benim Sayemde İnternete Girenler 1 Teşekkürü Fazla Görürseniz Hakkımı Helal Etmem....

Bu Yöntemi Ben Buldum ellerimlede yazdım Alıntı Diyemezsiniz Diğer şahıslarada Ben Söyledim ulan Bendim ...

Mr.Impossible

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.