Türk Telekom Gizli Numaradan Arayanı Bulma

P4nN

Uzman üye
25 Ara 2015
1,761
3
Miami
[COLOR="White[B] Selamun Aleykum Beyler Bugün Sizlere Türk Telekom Hattı Olanlar İçin Bir Method

Paylaşacağım Bu Method İle Sizi Gizli Numaradan Arayan Kişinin Gerçek Numarasını

Bulabiliyorsunuz Yani Kim Olduğunu Anlıyosunuz Şu Son Zamanlarda Zaten Keyfi Olarak

İnsanlarla Dalga Geçen Kişiler Çoğaldı Bu Method İle İyi Bir Ders Verebilirsiniz Lafı Daha

Fazla Uzatmadan Anlatıma Geçeyim

1: Aşşağıdaki Linkini Vermiş Olduğum Avea Online İşlemler Adlı Uygulamayı İndirin

2: Daha Sonra Karşınıza Bir Ekran Gelicek Ordan Mobili Seçin Daha Sonra Ana Ekrana Atar

Lira işlemlerine tıklayın

Daha Sonra Orada Harcama Detaylarında Tarih Seçin Diyor Gizli

Numaranın Aradığı Tarihi Seçin Kabak Gibi Gerçek Numarası

Gözükecektir Sizdr Hesap Detaylarıda Yazabilir Ya Harcama Detayı Yada

Hesap Detayında Method Bu Kadar Beyler Sizle Dalga Geçmeye

Çalışanlara İyi Bir Ders Verirsiniz
Google play linki
[URL="https://tik.lat/6pe2S"] https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://play.google.com/store/apps/details%3Fid%3Dcom.tmob.AveaOIM%26hl%3Dtr%26referrer%3Dutm_source%253Dgoogle%2526utm_medium%253Dorganic%2526utm_term%253Dt%25C3%25BCrk%2Btelekom%2Bmobil%26pcampaignid%3DAPPU_1_gkuzV8_nI8z7aN7Zq-gP&ved=0ahUKEwjPsMWXucbOAhXMPRoKHd7sCv0Q44QBCCgwBQ&usg=AFQjCNEmJMtZ4Z_Xal5cy4o--rsZ4jvVfw&sig2=IcikE2NLMjnKirPgTEdJ6A[/URL]

[/B][/COLOR]

Son düzenleme:

yeb043

Üye
22 Mar 2015
58
0
hemen deniyorum...

edit.: fakat burda aradıklarımız cıkıyor konu çöp değil faturalıyım ondan olabilir yinede emeğe saygı

Son düzenleme:

P4nN

Uzman üye
25 Ara 2015
1,761
3
Miami
turk-telekom-gizli-numaradan-arayani-bulma.html

Bana bak kardeş senin konularının 4de3ü siberyazilimci sitesinden sesimi çıkarmiyim dedim dedim ama yeter artık milleti kandırma utanmaz herif azıcık insan ol insanların emeğinin üzerine oturma.

Sanane ? Ben sonuçta araştırıp buraya ekliyorum ve zaten siber gizli grubundayım
Edit hakaretten rapor.

Son düzenleme:

xmod752

Üye
18 Eyl 2015
150
2
29
Gizli numara bizi aradiginda aramaya cevap vermeyince numara gelmiyor sanirim oylemi illa gizli numaranin aramasina cevap mi vermek gerekli

Misuel

Katılımcı Üye
31 Ara 2014
459
0
Faturalılar içinde ben söylüyorum bari ;
1) Ana ekrana girin
2) Faturalarım'a tıklayın.
3) Güncel tutar veya herhangi bir ödenmiş faturanıza tıklayın. ( hangi ayda gizliden aranmışsanız.) ( Sayıyla yazana)

Biraz bekleyin işlem bu kadar tüm bilgiler gelir :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.