Türk Yaşam Ağacı Wallpaper Tasarım

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay

Düşünceleriniz ve fikirleriniz benim için önemli. Geri dönüşlerinizi bekliyorum.​

Berceste.

Uzman üye
21 Tem 2020
1,029
960
Tasarım güzel,eline sağlık ama tasarımı boğmuşsun,böyle tip tasarımlarda 2 farklı fotoğrafa manipülasyon yerine arkadaki fotoğrafa siyahlık ver öndeki fotoğraf daha net ve daha güzel dursun,gradient(degrade) uyumunu güzel tutturmuşsun filtrede tasarıma yakışmış,sadece tasarımı boğma yeterli başarılısın bu konuda yine eline sağlık :))

uzaylgen

Katılımcı Üye
12 Mar 2019
758
173
Linux
kurt ve ağacın renkleri birbirene karışmış ama genel olarak güzel, eline sağlık

1asena

Üye
16 Eki 2020
106
45
güzel olmuş ama renk karmaşaları resmin yapısını pek göstermiyor gibi ama genel anlamda güzel olmuş.

Integin

DeDe
19 Mar 2017
2,572
21
Ötüken
tASARIM RENKLERİ UYUMSUZ VE BOĞUK kendini geliştirme yolunda ,lk bu konuyu ele al sade bir manipilasyon daha hoş olurdu eline sağlık

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
Tasarım güzel,eline sağlık ama tasarımı boğmuşsun,böyle tip tasarımlarda 2 farklı fotoğrafa manipülasyon yerine arkadaki fotoğrafa siyahlık ver öndeki fotoğraf daha net ve daha güzel dursun,gradient(degrade) uyumunu güzel tutturmuşsun filtrede tasarıma yakışmış,sadece tasarımı boğma yeterli başarılısın bu konuda yine eline sağlık :))

evet logo baskın olabilirdi daha fazla teşekkür ederim anladım ne demek istediğini :)

kurt ve ağacın renkleri birbirene karışmış ama genel olarak güzel, eline sağlık

Bilerek karıstırdım zaten bir olsun kurtla yaşam ağacı ama renkler pek seçilmiyor halısın. Teşekkürler

tASARIM RENKLERİ UYUMSUZ VE BOĞUK kendini geliştirme yolunda ,lk bu konuyu ele al sade bir manipilasyon daha hoş olurdu eline sağlık

Teşekkür ederim geri dönüşün için :)

çok teşekkürler :)

Daha fazla etikete alamadım diğer dostlar teşekkür ederim yorumlarınız için bu kadar geri dönüş beklemiyordum. Tüm yazdıklarınızı okudum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.