TürkAltay Mobil Lazım

glitcha_912

Yeni üye
26 Şub 2023
12
4
Mobil Hacking'e gayet sardım. Fakat bir programı nerede arasam ya link kırık oluyor, ya da Android 5.0.0 sürümü gerektiriyor.

TürkAltay Mobil'in Android 5.0.0 altı sürümler için bir versiyonu varmış, rica ediyorum VirusTotal ile beraber bana paslar mısınız? Cevap verenlere şimdiden teşekkürler.

mertarsln

Üye
31 Eki 2022
87
36
Dubai
Mobil Hacking'e gayet sardım. Fakat bir programı nerede arasam ya link kırık oluyor, ya da Android 5.0.0 sürümü gerektiriyor.

TürkAltay Mobil'in Android 5.0.0 altı sürümler için bir versiyonu varmış, rica ediyorum VirusTotal ile beraber bana paslar mısınız? Cevap verenlere şimdiden teşekkürler.

Burada mevcut diğer yerlerden linkler kaldırılmış.

glitcha_912

Yeni üye
26 Şub 2023
12
4
Arkadaşlar, maalesef "mertarsin"in attığı dosyadaki APK Android 5.0.0 üstü sürümler içinmiş, bana 5.0.0 altı olan versiyonu lazım, hemde çok acil. Birinizde varsa atın lütfen, iyi akşamlar.

GOD.XR

Üye
25 Şub 2023
150
25

şuan araştırıyorum bulunca dm atarım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.