Türkçe chatli oyun önerileri

29 Tem 2013
60
0
flash kapanmadan önce üniversite sınavına hazırlanırken çizbakalim diye bi oyun oynuyodum. çizimim berbattı ama sohbeti okumak iyi geliyodu. şimdi de 2023 kpss lisans sınavına hazırlanıyorum. dershaneye gitmicem, evden çıkmicam aynı üniversite sınavında yaptığım gibi. arkadaşım da yok (tercihen). o yüzden bana Türkçe chatini okuyabileceğim oyunlar önerebilir misiniz? Oyun bölümünde sordum ama oyun olmayadabilir başka site vb. öneriniz varsa

'Lase

Üye
13 Eyl 2022
209
176
Tanrı Dağı
flash kapanmadan önce üniversite sınavına hazırlanırken çizbakalim diye bi oyun oynuyodum. çizimim berbattı ama sohbeti okumak iyi geliyodu. şimdi de 2023 kpss lisans sınavına hazırlanıyorum. dershaneye gitmicem, evden çıkmicam aynı üniversite sınavında yaptığım gibi. arkadaşım da yok (tercihen). o yüzden bana Türkçe chatini okuyabileceğim oyunlar önerebilir misiniz? Oyun bölümünde sordum ama oyun olmayadabilir başka site vb. öneriniz varsa
Valla chat okumak istiyorsan metin 2 sv'lere falan gir : D dicem ama o chatler'de pek sarmıyor discord'da falan takıl sesli falan chat yap sv'lerde veya lol oyna dediğin gibi kızlarda oynayabilir ama sinir,stres olmaktan akli dengeni kaybetme olasılığın çok yüksek. Ben 5 sene oynadım iyi ki bırakmışım dedim, ama sarıyor mu sarıyor. Valorant oynayabilirsin onun yanı sıra

Veya twitch'de canlı yayın izleyebilirsin .d elraenn falan büyük yayıncıların chatleri ayrı bir iyi oluyor :d

merlino

Yeni üye
8 Eyl 2022
36
15
twitch'te takılabilirsin Elraenn'in yayınları efsane sarıyor off streamde de chatte muhabbetler dönüyor eğlenceli ortam

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.