turkce yama programı hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_uslanmaz_

Katılımcı Üye
7 Ağu 2009
267
0
kaspersky ıngılızce benım suan , turkceye cevırmek ıcın program buldum ama kaspersky uyarı verıyor , sızce ne yapayım kaspersky ınternet securıty 2010 , daha oncekı sorunumu sıstem gerı yukleme yaparak kurtardım xD ,,, turkce yama progranlarında sakınca varmı ozellıkle kasperdky 2010 ıcın

Sorun çözüldüğü için konu kapatılmıştır / yavuzonder_135

_uslanmaz_

Katılımcı Üye
7 Ağu 2009
267
0
bır defasında denedım bastan sona turkce yaptı butun hersey butun uyarılar en ınce ayarları bıle turkce yaptı ama tehlıkesı varmı daha once format cekmeden once denemıstım , 100 de 100 Turkce ama zararı varmıkı acaba cunku uyarı vermıstı bır tehdıt olarak algılamadı ama ,,, sızler daha ıyıbılırsınız yamalar tehlıkelımı degılmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.