Türkçe Ygs lys

22 Mar 2015
95
0
Merhaba Ygs lys gireceğim
Ama Türkçe'm ve tarihim çok kötü yardımcı olabilir misiniz 1 Senem var ve 80 sorudan 18 yanlışım var 62 doğru ... Daha iyi yapmam gerekiyor

krky198198

Yeni üye
19 Eyl 2015
24
0
bende geçen yıl girdim bi sene gecikmeli bende senin gibi türkçe ve tarih hiç yoktu ilk senemde çok kötüydümm ikinci senemde türkçeyi 40 ta 35 civarı yaptım ama bu seferde tarih yapamadım :D sayısalda iyi yaptım ve ilk seneme göre üstüne çok bişey koymuş olarak kazandım sana tavsiye asla ve asla hiç bi şekilde çalışmayı bırakma yaparsın üstüne çıkarsın bu netlerin emin ol :D

22 Mar 2015
95
0
Benim ders çalışma programım
17.00 den 21.00 e kadar ders sonra da 1 saat dinlenme .. Gece 03.30 ta kalkıyorum 08.00 e kadar ders sonra okul sonra tekrar öyle yapıyorum

krky198198

Yeni üye
19 Eyl 2015
24
0
bu ders programına alışmışsan eger hiç bozma devam et sabah kalktıgın zaman türkçe ve tarih soru çözüm üzerinden konuyu hallet sen kesin konu çalışırken konuya adepte olamıyorsundur onun için bu şekilde sorular üzerinden yürü . tam ben bide sabahları mat ve fizik daha konsantre oluyodum . ama ne yaparsan yap sen bişekilde kendi yöntemini bul o en iyisidir seni senden başka kimse iyi tanıyamaz :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.