türkceel süperonline

fiko105

Üye
23 Haz 2015
73
0
aranızda kullanan vardır 1 saat önce aldım 60 tl idi sanırım hızı 8mbs, 50 gb kullandıktan sonra hızı düşüyormuş 3mbsp ye ben bununla rahatca facebook ,youtube video izleyeblirmiyim ,cs go felan 3mbsp hızıyla:RpS_sleep:

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4
Devamlı Oyun İndirmiyeceksen Veya Sabahtan Akşama Kadar Film , Vİdeo İzlemiceksen Sana 50 Gb Yeter Olduda Hergün İzledin Kota Doldu, Evet Hatrı Sayılır Bi Yavaşlama OLur Cs go Oynamıyorum Ama Bir FPS Oyunu Kesin Lag Olur...Sanırım 5 Tl Fark Ödüyerek 50 gb Den 75 Gb ye kotayı Yükselte Biliyorduk Sanırım...

R3-KC4H

Katılımcı Üye
31 Ara 2015
617
0
Arkadaslar bir süperonline kullanıcısı olarak soyluyorumki internette superonlıneden baskası yalan :D kardesım internetin hızı standart olur o 50 gbden sonra düşer ama eger senin bulundugun yerin yada mahallenin alt yapısı eskiyse internetin dahada yavaşlar yani internetin yavaşlayınca sinirlenipte müşteri hizmetlerini arayıp( ulaa sizin nasıl internetiniz var ) felan gibi şeyler söyleme :D :D alt yapıdan kaynaklanıyormuş bende sonradan öğrendim :D

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4
Arkadaslar bir süperonline kullanıcısı olarak soyluyorumki internette superonlıneden baskası yalan :D kardesım internetin hızı standart olur o 50 gbden sonra düşer ama eger senin bulundugun yerin yada mahallenin alt yapısı eskiyse internetin dahada yavaşlar yani internetin yavaşlayınca sinirlenipte müşteri hizmetlerini arayıp( ulaa sizin nasıl internetiniz var ) felan gibi şeyler söyleme :D :D alt yapıdan kaynaklanıyormuş bende sonradan öğrendim :D

Ben TTnet Kullanıyorum Kapımın Tam Önünde Fiber Kutusu Var 16 mbit İternet Tarifem Var Bana Ulaşan 6 mbit Aynı Şekilde Komşumda Turkcell Super Online Kullanıyo Paketlerde Aynı Tıkır Tıkır 16 mbit Çekebiliyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.