Turkcell bedava intenet (open vpn)

kzyavc

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
801
0
Turkcell bedava ınternet (openvpn)

Merhaba arkadaşlar,yardım bölümünde bu konuyla ilgili bazı konular görüyorum bende yardım amacıyla bu konuyu yazıyorum.Bildiğimiz gibi Turkcell wap apnsini kapattı ve böylece çoğumuz ortada kaldı.Ve böylece internet apnsini seçmek zorunda kaldık.İnternet apnsiyle de bedava internet yapabilmemizin iki yolu var:

1.Face Paketi Almak:Şuan almak deyince çoğunuzun irkildiğini düşünüyorum ve direk bu yöntemi geçmeyi düşünüyorsunuzdur büyük ihtimalle.En iyisi kötü haberi bu yöntemin sonunda söyleyeceğim :RpS_smile: Şimdi bu yöntemi seçiyorsanız ilk olarak şunu söyleyeyim kullanacağınız host m.facebook.com olacak.Şimdi de fiyatına geçelim bence makul bir fiyatı var.Fiyatı sadece 6 lira tabii bu hepiniz için uygun olmayabilir ama arkadaşlar şöyle düşünün 6 lira veriyorsunuz sınırsız internet kullanıyorsunuz.Almak istiyorsanız arama motorunuza turkcell sınırsız facebook paketi yazmanız yeterli.Sizin karşınıza sitesi çıkacak oradan alacaksınız tabii ilk olarak turkcell hesabınıza giriş yapacaksınız şifrenizi bilmiyorsunuz şifre yazıp 2222'e göndermeniz yeter kullanıcı adıda zaten telefon numaranız.Kötü haberden önce bomba bir haber daha vereceğim.Eğer sarı kutu yazıp 2222'e gönderirseniz size sarı kutu puanınızı söyleyecektir.Ve 1000 puanınız varsa bedava olarak 6 liralık sınırsız facebook paketini alabileceksiniz.Şimdi gelelim kötü habere bu haberim sizi bu yöntemi tercih etme ihtimalinizi daha çok sağlayacağını düşünüyorum.İkinci yöntemimiz host bulmak olacak tabii ki de her host olmayacak olsaydı zaten bu yöntemi hiç anlatmazdım.Maalesef bu çalışan hostlardan bulmak samanlıkta iğne aramak gibi bir şey.Bu hostlardan bulanlarda artık paylaşmıyor çünkü veledler olalarak tabir ettiğim kısım (hepsi küçük değil büyük kısımda bu grubun içine girebiliyor bu kısımdaki kişiler mesela host bulundu o hostu Gencaver (turkcellin bir servisi) 'e hostu atıyor.Gencaverde hostu kapatıyor.İşte kısacası millet bulsada artık yaymıyor.Evet arkadaşlar bu yöntemde anlatacağım bu kadar geçelim diğer yönteme :RpS_smile:

2.Host Bulmak:Evet arkadaşlar geldik diğer yönteme.Bunda ise ilk yöntemde bahsettiğim gibi host arayacağız.Ben size altta host linkini ve virus total linkini atacağım programı ben yapmadım.Programda şöyle yapacaksınız;bir tane IP isimli kutucuk var o kutucuğa host yazacaksınız ve "Tara!" diyeceksiniz.Eğer "Metod Başarılı" derse %75 ihtimalle hostumuz çalışacak valla açıkça belirteyim arkadaşlarım kaç tane host denedim çoğu "Metod Başarısız" demesine rağmen "Metod Başarılı" diyenler bile çalışmadı gerçekten bu çok zor bir iş bende bundan ümidi kesip birinci yöntemi yani facebook paketini yaptım.Bu arada sizin için programın yapılış resmini de atacağım indirme linkiyle birlikte.Neyse bu yöntemde diyebileceğim bu kadar bence bu yöntemle hiç uğraşmayın yukarıdakini yapın derim yine sizin kararınız kardeşlerim :)

Host Bulma Programının Yapılış Resmi: http://i.hizliresim.com/n72XOg.png

Host Bulma Programının İndirme Linki:Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam (Arkadaşlar programı açınca bir grubun reklamını yapıyor maalesef yapacak bir şeyim yok inşallah sorun olmaz.)
Virus Total Tarama Linki:https://www.virustotal.com/tr/file/593bacd77f38ebe5aa4a61466796909c0505a962871498c496441678c42a51f8/analysis/(Bir tane virüs gözüküyor taramada dediğim gibi program benim değil bilgisayarıma da hiç bir türlü bir şey olmadı rahatça indirebilirsiniz :) )

APN Ayarları: Turkcell'in kendi apnsi olan Turkcell Internet veya Turkcell-ISP'i seçmelisiniz.

Open Vpn Kullanımı Ve Türkçe Open Vpn Linki: İlk olarak size Türkçe Open Vpn kullanmanızı tavsiye ederim.Eğer illa İngilizce olanını kullanmak istiyor olabilirsiniz onun için onu da anlatacağım.Sadece dilleri farklı diğer tüm yerleri ayrı zaten Open Vpni anlatınca Türkçesini de yaparsanız.İlk olarak Google Play Store veya AppStore'den indirin.Sonra programı açın mesela bende sağ üst köşede 3 nokta var ona tıklıyorum ama sizde olmayabilir mesela Samsung Galaxy S3te seçenekler tuşuna basmanız lazım onu olmadı araştırırsınız.Neyse işte buna tıkladıktan sonra seçenekler açılacak biz "Import Profile From Sd Cart" 'a tıklayacağız yani Türkçe sürümünde yazdığı gibi "Configi İçe Aktarıcaz" Sonra size verdiğim Configin indirildiği bulup üstüne tıklayıp select diyeceksiniz.Ve Config içeri aktarılmış bulunmakta hata olursa bana söylersiniz.Şimdi hesap gireceksiniz ben size Pia Config vereceğim yani Wap apnsini kullanırken çoğumuzun kullandığı Zpn olmayacak tabii isterseniz Zpn Config bulup kullanabilirsiniz.Config linkinin altında vereceğim hesabı Save diyeceksiniz.Unutmayalım ki tabiiki de Türkçe sürüm apksini vereceğim aslında bir sürü Türkçeleştirmiş sürüm var ben size kullandığım sürümü atacağım onu da ben yapmadım şimdiden söyleyeyim :)

Yılmaz Aşan Connect (TÜRKÇE OPEN VPN)Linki:https://userscloud.com/aj8c959jzvmr

PİA CONFİG LİNKİ:QFS.mobi - Download 2257884

PİA HESAP:ID:x0921827
Şifre:Svw3jgzRoy

İyi günler arkadaşlar,kardeşlerim umarım yaparsınız hepinizi çok seviyorum yapamadığınız yerlerde bana ulaşmanız yeterli hepinize elimden geldiğimce yardım edeceğim.

Son düzenleme:

Furta54

Yeni üye
21 Nis 2015
6
0
Kardeşim öncelikle ellerine sağlık verdiğin pia confing linkinde indiremedim dosya yok acaba baska bi link verebilirmisin ☺

kzyavc

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
801
0
Kardeşim bu yöntem kapandı artık Open Vpn'e facebook hostuyla girilmiyor.Tabii twitter paketi alıp girebilirsin.Eğer 2500 sarı puanın varsa 19 Tl'lik sınırsız twitter paketini bedavaya alabilirsin.Paralı alamazsın çünkü 19 Tl'lik paket abone alımına kapatıldı.Ben şu anda Psiphonla giriyorum hiç bir ayara gerek yok ama sorunlu bir VPN.Google Play Store'den son sürümünü indirebilirsin.Android 4.0+ üzeri root istemez.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.