Turkcell Bevada Internet!

anastedik

Üye
1 Mar 2012
100
0
Adana
Selam dostlar bugün Turkcellde bedava internet nasıl yapılır onu anlatacağım. İnşallah işinize yarar :)

Not-1:
Hattınızda TL ve internet paketi olmasın onlardan gider.

Not-2:
Telefonunuzda root olması lazım.( TTL editor istiyor)

Not-3:
Oluşabilecek sorunlardan sorumlu değilim!

-----Anlatım-----

1-) TTL editor programını açalım. Apply to all... diye giden yere chek koyalım ve set yerine 63 yazalım. Sonra tamama basalım
PMjn6d.png

2-) Psiphon handleri açalımve şu ayarları yapalım;
a) Show on start'a chek koyalım
b)Proxy Type'yi Real Host yapalım
c)Proxy Server'e gollercepte.tv yazalım
d)Aşağıya inip save diyelim

3-) Vpnmizi başlatalım ve bağlanmasını bekleyelim bir süre sonra bağlanacaktır:))
kv5GEy.png

-----Linkler-----
Psiphon Handler
psiphon pro apk

TTL Editor
TTL Editor

Yapamayanlar için Video
https://youtu.be/RMM07-ufRfM

Son düzenleme:

mrrobot7

Üye
9 Haz 2016
62
0
çok teşekkürler ama hep internetim paketimden gitti ya türk telekom da ki gibi sandım paketten gitmeyen yok mu lğtfen yardım edin ??

anastedik

Üye
1 Mar 2012
100
0
Adana
çok teşekkürler ama hep internetim paketimden gitti ya türk telekom da ki gibi sandım paketten gitmeyen yok mu lğtfen yardım edin ??
Ah be kardeşim nota yazmıştım net paketinden gider diye :( Eskiden openvpn ile girdiğimde paket olsa dahi gitmiyor diye hatırlıyorum. Şimdi openvpn configi var mı bakmadım hiç araştır belki vardır.

YouKnowWho

Kıdemli Üye
9 Haz 2016
3,774
0
7
Bedava interneti fln pek yapamiyorum ama

Ayarları tamamiyle yaptim bildirim panelinde calisiyor diyor

Wifiyi kpatayince gidiyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.