Mobil Turkcell gizliden arama

MSH

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
270
0
turkcell hattımı bugun birisi aradı iki defa sonra gizliye kapattım herneyse ben bu numarayı hangi taktikle ögrenebilirim yardımcı olursanız sevinirim

AnarCha

Yeni üye
31 Mar 2019
9
0
İstanbul
Merhaba,

Aranıyorum Ve Tehdit Ediliyorum İzlendiğimi Düşünüyorum Bu Kişi Tarafından Diyebilirsiniz Müşteri Hizmetlerine. Belki Size Numarayı Veri Tabanında Bakıp Söyleyebilir.

Alzhe01

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
661
5
10ehzlA
Post kasmak için bilmediğiniz şeyleri yazmayın herkes inanıp yanlış bilgi ediniyor sonra. Adı üstünde bu gizli numara. Önüne gelen görebilseydi böyle bir sistem yapmazlardı. Ancak özel durumlarda konuyu savcılığa falan taşırsanız belki öğrenebilirsiniz.

cakr1805

Katılımcı Üye
29 Ocak 2015
586
1
Bir sorun olduğunu düşünüyorsanız konuyu savcılığa taşıyınız.Aksi halde numara sahibini öğrenmeniz imkansız derecesinde olacaktır.

r4pz3d3

Üye
9 Eki 2009
93
0
8 senedir mobil operatör işinde çalışıyorum, şunu sana net olarak söyleyeyim, Savcılık kararı olmadan hiç bir kurum ve kuruluş sana o numarayı veremez.

R1V4L

Yeni üye
30 Mar 2019
21
0
All Connect
118 80 gibi numaralar bilinen (gizli olmayan) numaraların kime ait olduğunu gösteren kazık sistemlerdir. Denilenler gibi kolaylıkla öğrenilebilse boş bir sistem olurdu. Ancak arama bilgileriyle savcılığa başvurduğunuzda eğer kabul edilirse görebilirsiniz. Bence tehlikeli olmadıkça şakaya karşılık veya küçük sebeplerden dolayı uğraşmaya değmeyeceği gibi bahaneniz ne olursa olsun savcılık izni alamayabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.