Turkcell İnternet Kota ne zaman sıfırlanır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

septisizm

Üye
5 Ara 2010
93
0
turkcell internet paketi üye olunan tarih itibariyle 30 tam gün geçerlidir tabi kotanız daha erken biterse ya da artarsa bir sonraki aya devir olmuyor ve eğer iptal etmezseniz ve kartınızda üye olduğunuz paket miktarını karşılayacak ücret varsa yeni baştan başlıyor.

PoisonScorpion

Uzman üye
15 Eki 2011
1,382
0
İstanbul
PoisonScorpion ;

Mirbey : ''Daha açıklayıcı anlatayım ben size ;''

Şimdi Turkcell vınn'ızı açtırdınız

Tarih : 3 Kasım..
Bitiş Tarihi : 3 Aralıktır..
(Yani Kotayı kendiniz bitiremezseniz , 1 Ay içinde dolucaktır ve varolan kotanızda gidicektir yeniden açtırmanız gerekicek 29 TL'ye tekrar)

4 Gb %90 Erken bitirirsiniz belki 15-20 Gün dayanabilir çünkü bende kullandım ayda 2 kere doldurttuğum olurdu , Onun için sınırsızı Tavsiye ederim 39 TL..

3 Kasımda Aldınız , 3 Aralığa kalmadan kotanız bitti örnek 25 Kasım Ozamanda şöyle oluyor 25 Kasımda kotan tekrar doluyor..

Tavsiyem Sınırsız Vınn (39 TL)

//PoisonScorpion

'-M i r b e y'

Katılımcı Üye
13 Kas 2010
597
0
Bursa
Hayır, VINN kullanmıyorum. Blackberry paketim var bu paketin içinde 4GB internet de var , Blackberry telefonu bilgisayar bağlıyıp modem gibi kullanıyorum.

Sorun çözüldü kilitlenebilir.//

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.