Turkcell şikâyet

Hacking474

Üye
14 Mar 2017
230
0
Merhaba Turkcell firması abone'yi sürekli oyalamaktadır. Şebeke sorunu yaşıyoruz. Ve bu durumu sürekli TURKCELL' e iletiyoruz. 2016 tarihinden beri iletiyorum

Ayrıca TURKCELL'E 17.08.2017 de ilettiğim talebim için hala inceleme de olduğunu söylemektedirler. Konu dahilinde ilgili ekipler baz istasyonu için uygun yerin bulunduğunu ve de 31.12.2017 de baz istasyonu için kurulum yapılacağını ilettiler.

Ardından verdikleri Zaman geçtikten sonra Çevresel tepki, kiralama sıkıntıları, kentsel dönüşüm vb. nedenlerden dolayı çözüm sürelerimizde gecikme yaşanmıştır. En geç 31 Mart 2018 tarihine kadar kapsama alanı sorunu giderilmiş olacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Şeklinde bilgiler verdiler. Sonra aynı şekilde verdikleri Zaman geçtikçen sonra şimdi de 31 temmuz 2018 de baz istasyonu kurulacağını sorunun düzeleceğini söylediler. sürekli oyalama söz konusu mevcuttur. Ben eminim ki 31.07.2018 olunca yine ertelecekler. İlgili ekibin verdiği tarihlerin ekran görüntülerini başvurum olaraktan göndereceğim. Ayrıca bununla ilgili ben önceden https://sikayet.btk.gov.tr/ internet sitesi olarak şikayet başvurumu yaparak birçok kez BTK'ya ilettim, ama hiçbir çözüm olmamıştır.

turkcell'i nereye şikayet edebilirim BTK dışında?

Son düzenleme:

AXPA

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,340
150
New World
Selam,

Bugün itibari ile Teknoloji Bakanlığı kuruldu. Takip edersen şikayetini bakanlığa da yapabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.