TurkHackTeam 20 YAŞINDA!

ByToluidin

Özel Üye
27 Ocak 2007
3,111
318
Merhaba!

TurkHackTeam an itibariyle 20 yaşını doldurmuş olup, 21 yaşından gün alıyor! 20 yılı acısıyla tatlısıyla sizlerle, hep beraber geçirdik ve geçirmeye de devam ediyoruz. Kurulduğu günden bu yana Atatürkçü ve Milliyetçi çizgisinden ödün vermeyen forumumuz bu yoldan asla sapmadan devam ediyor/edecek de.

Forumumuz,
20 Mayıs 2002 tarihinde turkhackforums.cjb.net domain'i altında kurulup sonrasında turkhackteam.org/net domain'iyle yayın hayatına devam etmektedir.

Bugüne kadar karşılık beklemeden emek veren üst yönetimimiz, yönetimimiz, özel üye ve emekli adminlerimize (emektar) şükranlarımızı sunuyoruz. Sizlerle beraber nice senelere!

Turkhackteam Üst Yönetimi.

Son düzenleme:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,380
1,975
Dinlenmede.
Bu konuyu görmemiş olmam kötü olmuş.
Turkhackteam ile tanışmam herkes gibi bir soruya aradığım cevap ile olmuştu
İlk zamanlar pek idrak edememiş olsamda o senelerde 2012 her üye ve yönetici bana çok iyi davranıp yaklaştı o zamanlar ve bugün içine kapanık birisi olduğumdan kendimi buranın bir parçası buradaki tüm üyeleri hayatımdan insanlar olduğu hissi doğdu içime herkes sıcak kanlı yaklaşmıştı.

O günden bugüne çok şey değişmedi aslında forum aynı forum insanlar aynı belki 3/2 yok ama gelenler de gidenler kadar iyi niyetli.
Ben 20.yili daha nice 20li yıllara diyerek kutluyorum zaman nasıl geçmiş anliyamamisim :)

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,755
317
Türkiye
Yaklaşık 7-8 yıldır bu ailenin bir mensubu olmak benim için çok gurur verici. Burada çok güzel insanlar tanıdım, çok güzel deneyimler kazandım ve hatta burada olgunlaştım. Forumdan öte, bir ev olarak gördüğümüz bu yuvayı hep birlikte kat kat daha kıymetli bir yapı haline getireceğiz. Nice 20 yıllara, nice yeni başarılara...

ßr@In

Özel Üye
2 Ocak 2012
5,136
32
Benim de yönetime ilk girişimin üzerinden 10 yıl geçmiş. Binlerce üye ve yüzlerce yönetim üyesinin zamanı iyisiyle kötüsüyle bu platformda geçti. Dışardan bakınca sadece bir web sitesi gibi görünse de burası bir çok insanın muhitiydi. Burada iyi şeyler de paylaşıldı kötü şeyler de yaşandı fakat her şeye rağmen buraya gönül vermiş insanların hayatında kalıcı bir iz bıraktı THT. Gerçek hayattaki onca iş yoğunluğumuza rağmen halen bilgisayar başına oturduğumuzda 3-4 dakikalığına da olsa şöyle bir konulara bakıp geçmemizin, anasayfada öylece bakınmamızın nedeni de budur. Yeni üyelerimiz ve yönetici adaylarımız, burada olabildiğince verimli ve güzel vakit geçirmeye, yardımlaşmaya ve kendinize de bir şeyler katmaya çalışın. Hayatınıza olumlu etki edebilecek bir çok tecrübe edinebilirsiniz.

Nice 20 yıllar ve iyi forumlar dilerim.

CiHaN-i TuRaN

Kıdemli Üye
29 Tem 2017
3,456
975
Türk Hack Team Ailesine Yeni Hackers Dileğiyle
Zaferimiz ve Başarımız Bol Olsun
Sizinle Tanışmak Güzel
Değerli @Arsenik ve Yönetimde Olan Tüm Hocalarımıza ve Dostlarımıza Teşekkür Ederim
Ben de Engelli Üyeniz Olarak

connec

Uzman üye
5 Nis 2022
1,100
1,040
1283
THT ile biraz geç tanıştım fakat iyi ki tanışmışım. Forumun Atatürkçü-Milliyetçi yapısını bozmadan daha iyi yerlere getirmek için elimden geleni yapacağım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.