TurkHackTeam Barış Projesi..

Solo-Türk

TÜRK
2 Ağu 2011
6,805
69
Teşkilat
Arkadaşlar merhaba;

Bir defaya mahsus olmak üzere, çeşitli sebeplerden dolayı aramızdan ayrılmak/gönderilmek zorunda kalan eski yöneticilerimiz ve sınırsız banlanan üyelerimizi tekrar aramıza katmak için bir proje düşündük.. Adına da başlıkta gördüğünüz gibi Barış Projesi dedik..

Hata yaptığınızı düşünüyor ve pişmanlık duyuyorsanız ya da bizim hata yaptığımızı düşünüyor ve hatamızı telafi etmemiz gerektiğini düşünüyorsanız bana özel mesaj veya imzamdaki mail yoluyla kanıtlarınızla birlikte durumu anlatın. Tekrar değerlendirelim eğer uygun görülürse gereğini yapalım..

Samimi ve dürüst olmanızı istiyorum. Hiç hata yapmamış biri, hiç risk almamış ve denememiş demektir.

Sıkboğaz etmeyin, aynı mesajı 5 kere atmayın, o bana böyle dedi ben de ona şöyle dedim gibi hamam dedikodusuna çevirmeden sadece gerçekleri kısa ve öz yazın.

Saygılar.

HACKERTHT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Kas 2006
10,700
447
'
Şimdiden Hayırlı olsun Forumda emeği geçen çok üye var Bu fırsatı iyi değerlendirirler.inşallah Hatasız kul olmaz sonuçta

Efy

Kadim Üye
11 Ara 2015
5,629
5
Öteki Taraf
HayHayırlı olsun ama o kadar giden oldu kalbi kırkırılanlar oldu

HABIR gibileri

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.