TurkHackTeam Buluşma

VeNeRo

Üye
18 Eyl 2015
202
0
Abilerim kardeşlerim, foruma katılalı neredeyse 1 hafta oldu.Geçenlerde aklıma geldi sadece merakımdan soruyorum;
Daha önce Turk Hack Team'da, sözlüklerde olduğu gibi "zirve" adı altında buluşmalar yapıldı mı?
Yapılmadı ise ileride yapmayı düşünüyor musunuz?

JohnDoe

Kıdemli Üye
29 Eyl 2013
2,710
6
Teşkilat
Gizliliği ve güvenliği hiç düşünmeden İyi o zaman toplanalım diskoya gidelim musileno bizi diskoya gôtur:)

Gizlilik şart, THT'nin belli başlı kuralları vardır bunlara muhakkak göz atarak Misyon ve forum kurallarına göz gezdirmelisiniz. :RpS_cool:

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-
Konu mu bekliyordunuz :D Tamam o zaman aklıma fikir geldi yarından itibaren (unutmazsam) gece konuları açacağım. Gecenin konusu vb. konu bitincede sileceğim ki ertesi günkü gece konusu ile güncel gece konusu karışmasın. En azından foruma renk katar :)

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Gizliliği ve güvenliği hiç düşünmeden İyi o zaman toplanalım diskoya gidelim musileno bizi diskoya gôtur:)

Gizlilik şart, THT'nin belli başlı kuralları vardır bunlara muhakkak göz atarak Misyon ve forum kurallarına göz gezdirmelisiniz. :RpS_cool:

Boşver diskoyu Nardis'e gidelim :) tabi THT üyeleri jazz sever mi bilmem :)

DarkHackers

Katılımcı Üye
9 Eyl 2015
617
0
Konu mu bekliyordunuz :D Tamam o zaman aklıma fikir geldi yarından itibaren (unutmazsam) gece konuları açacağım. Gecenin konusu vb. konu bitincede sileceğim ki ertesi günkü gece konusu ile güncel gece konusu karışmasın. En azından foruma renk katar :)

mantıklı hem forum renklenir :D

VeNeRo

Üye
18 Eyl 2015
202
0

Hocam dediğim gibi sadece merkımdan sordum eskiden sözlüklerde çok takılırdım acaba burda daha önceden yapıldı mı dedim yoksa yapılmasını istediğim için falan değil

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Olur mu öyle dostum nerede gizlilik güvenlik o zaman?

Gizlik ve güvenlik derken istyenler toplanabilir sonuçta yasadışı bir iş yapılmıyor :D
Ben Konya dayken oralı bir arkadaş var yönetimdeydi en son buluşacaktık ama ben gidemedim
Keşke görüşebilysedik :) isteyenlere facebook adresimi filan veriyorum numaramı veriyorum forumdan tanıdığım ve samimi olduğum kişilere :) bunda bir behis yok :)
Afyondan olan arkadaşlar varsa özelden adres vereyim buluşalım çay içelim :D

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16

bu gece aç o zaman şunu şunu çok istedimde yapmadığımız şey ne? kısa net cevaplar verelim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.