TurkHackTeam CTF Kayıtları Açılmıştır!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kenzai

Özel Üye
22 Ara 2010
8,560
29
Trondheim

Siber güvenlik alanlarında faaliyet göstermeye başladığımız günlerden bu yana zaman hızla geçiyor ve biz daha iyi bir TurkHackTeam bırakmak için uğraşıyoruz. Son zamanlar birçok yeni arkadaşı da aramıza kattık. Siber güvenlik alanlarında yeni projeler oluşturmaya ve kendilerini geliştirmeye devam ediyoruz. Gerek forumumuzda ki eğitimler olsun gerek dışarıdan katılım gösterdiğimiz etkinlikler olsun hepsi bireyin kendisini geliştirmesi içindir. Yakın zamanda düzenlenen STMCTF'19 yarışmasında TurkHackTeam , "turkpwn" takımı olarak katıldığı yarışmayı 30.sırada tamamladı. Kendi adımıza oluşturduğumuz TurkHackTeam CTF yarışmasına herkes "bireysel" olarak katılım sağlayabilir. Şimdiden hepinizi tebrik ediyor ve başarılar diliyoruz.

Kayıtlarımız açılmıştır aşağıdaki bıraktığım link üzerinden giriş yapabilirsiniz.

Edit:
14.11.2019 Perşembe saat 22:00'de kayıtlar kapanacaktır.
15.11.2019 Saat 21:00'de yarışmamız başlayacaktır..!

TurkHackTeam CTF

İyi çalışmalar.

Son düzenleme:

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
318
Türkiye
Forumumuz adına hayırlı olmasını temenni ediyorum. Yarışmaya katılacak arkadaşlara da başarılar dilerim.

Rozz

Uzman üye
19 Ağu 2019
1,386
47
Hayırlı olsun,
Ah şu cft ye hakim olsamda katılsam yarışmaya..

Son düzenleme:

xMit

Uzman üye
13 Mar 2016
1,202
10
Root@xMit:~#
Ilk başlarda forumumuzda ki değişimlere tepki gösterenler olsada son zamanlarda değişimin ne kadar gerekli olduğu konusunda herkes hem fikir olmuş durumda

Başarılar ...

ch_arli41

Özel Üye
9 Tem 2009
1,036
18
Forum adına hayırlı olsun.Bilgisi olan yada bu alanda kendini geliştirmek isteyen bütün arkadaşları bekliyoruz.

Önemli uyarı: Bazı arkadaşlar random mail adresi kullanmışlar.Bu şekilde kayıtlarınız onaylanmıyacaktır bilginiz olsun.

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4
Onaylar otomatik yapılıyor ve kayıt işleminin tamamlanması için size link yollanıyor.Sahte hesaplar ile kayıt yapmanın önüne geçiliyor bu şekilde.

"Forbidden
You don't have the permission to access the requested resource. It is either read-protected or not readable by the server."

0xh2

Yeni üye
24 Haz 2006
6
0
Turk hack team için hayirli olmasini dilerim. Katilacak arkadaşlara başarılar.

ch_arli41

Özel Üye
9 Tem 2009
1,036
18
Bazı arkadaşlar konuyu anlamamış anlaşılan ya random mail adresi kullanıyolar yada xss denemesi yapıyolar.Bakın arkadaşlar bu kişileri direk engelliyorum bilginiz olsun bütün yapılanların kayıtları alınıyor bilginiz olsun.
Burası Capture The Flag platformu yarışma için ordasınız bu tür işlere başvuran arkadaşlar boşuna uğraşmayın.

Hepinize yarışma zamanı başarılar dilerim.

SultanATSIZ

Uzman üye
13 Ocak 2018
1,674
34
TURAN
Kurumsallaşma yolunda güzel bir adım hem verilen ödül hemde isim olarak bunu belli ediyor. Kurumsal domainimiz com.tr de hayırlı olsun bu arada.

7 Eyl 2019
108
0
cyber
hocam bi eğitim verilip ondan sonra CTF olsaydı güzel olurdu şahsi düşüncem tabi profesör kişilerde var ama benim gibi kişiler için zor olucağını düşünüyorum

kenzai

Özel Üye
22 Ara 2010
8,560
29
Trondheim
Merhabalar CTF ne demek?

CTF(Capture the flag), ‘’bayrağı yakala’’ adıyla bilinen siber güvenlik alanında düzenlenen uygulamalı öğretici yarışmalardır.Yarışmaların asıl amacı, hack konusunda öğrenilen bilgiye sahip olan insanların bu bilgileri pratiğe dökerek kendilerini test etmelerini sağlamaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.