Turkhackteam Engelleri Yıkmaya Geliyor! Engellilere Özel Eğitim Projesi

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,865
Merhaba değerli Turkhackteam ailesi,

Dünyamız biz insanlara bahşedilen paha biçilemez bir mükafattır ve yaşamanın kıymetini bilmek bizi bu hayata bağlayan en temel unsurdur. İnsan yaşamanın kıymetini bilmeli ve insanların yaşamının değerli olduğu bildirilmeli.

Doğduk, büyüdük ve büyüdükçe öğrendik çünkü öğrenmek, düşünmek ve ifade edebilmek insanoğlunu diğer canlılardan ayıran en büyük ayrıcalıktır dolayısıyla "bilgi edinmek" her insanın hakkıdır.

Turkhackteam din, dil ve ırk ayrımı yapmaksızın Türk devletlerini ve vatandaşlarını Siber Dünya'da temsil etmeyi kendine yaklaşık 20 yıldır misyon bilmiştir ve bu misyonu elimizden geldiğince yenilikçi bir vizyon ile taçlandırmaya çalışmaktayız.

Şubat ayı itibariyle bir projeyi harekete geçireceğiz, bu proje benim uzun zamandır düşündüğüm bir projeydi ve artık yürürlüğe koymanın zamanı gelmiştir diye düşünüyorum. Projenin temel amacı bu sektöre/alana ilgi duyan ve yeterli "erişebilirlik" olmadığı için kendine bilgi katmakta zorluk çeken bireylerimize katkı sağlamak ve bu camiada bir farkındalık oluşturabilmek.

Şubat ayı itibariyle (aksaklık olmaz ise) işitme, görme ve zihinsel anlamda zorluk çeken kıymetli bireylerimize yönelik şekilde ; Altyazılı, sesli, işaret dili destekli ve anlaşılabilir düzeyde temel bilgiler içeren bir eğitim seti hazırlayacağız ve bu eğitim setlerini sınıflar oluşturarak canlı şekilde sunup destek sağlayacağız.

aa7Ely.jpg

https://twitter.com/veteran_7/status/1343609406940917770

Öğrenmek herkesin hakkı, güçlü bir irade ile aşılamayacak engel yoktur.

Sevgiler, Veteran 7.

26 Tem 2010
97
14
Adana
Böyle projeleri gördükçe insan mutlu oluyor. Tekrar tekrar doğru forumda, doğru ekipte olduğumuzu anlıyoruz. İnce düşüncenizden dolayı tebrik ederim. Büyük bir aile, büyük düşünceler ve güzel kalpler. Bu gururu bizlere yaşatan ve siber dünya da bir ilke imza atan @[/USER]Veteran 7[MENTION][/USER]'ye teşekkür ederim. Başarılar hocam..;

Son düzenleme:

PoyrazYare

Katılımcı Üye
30 Mar 2019
614
200
Elinize sağlık emeği geçen ve geçecek olan her kişiye çok teşekkür ederim herşeyin hayırlı olması dileğiyle.. :)

'Bertuğ

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,864
608
Hayırlı uğurlu olsun çok güzel düşünülmüş ellerinize sağlık

Zeze01

Yeni üye
27 Kas 2019
25
0
Emeği geçen herkesin eline koluna sağlık, engel sadece kalbimizdedir.

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,157
323
Proje gerçekten mükemmel bir fikir, umarım bir çok işitme ve görme problemi yaşayan kardeşlerimizin işine yarar.

aeastroom

Katılımcı Üye
28 Nis 2016
267
4
Bartın
Allah razı olsun hocam. Çok güzel düşünülmüş bir proje tüm emeği geçen hocalarıma teşekkürler bizim verebileceğimiz destek fonu olursa biz üyelerde bilgimizle olmasa da bir şekilde 3 5 kuruş destek olalım.

NoteBox

Uzman üye
23 Ağu 2017
1,925
1
21
İrlanda
Harika bir proje hocam, hayırlı uğurlu olsun. Böyle paylaşımlar görünce ben mutlu oluyorum tekrar doğru bir forumda, doğru ekipte olduğumu anlıyorum. Emeği geçen ve geçecek olan her kişiye çok teşekkür ederim. :)

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,865
Allah razı olsun hocam. Çok güzel düşünülmüş bir proje tüm emeği geçen hocalarıma teşekkürler bizim verebileceğimiz destek fonu olursa biz üyelerde bilgimizle olmasa da bir şekilde 3 5 kuruş destek olalım.

Teşekkür ederim. Maddi desteğe ihtiyacımız yok ama gönüllü çalışma grubu kuracağım zamanı gelince duyururum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.