TurkHackTeam Erişime Engellense Ne Yapardınız?

CemilK

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
720
0
Nereye...
Başlıkta belirttiğim gibi, şayetben vpn felan kullanırdım. Bu konu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

fsocietyy

Katılımcı Üye
13 Şub 2016
293
0
arkadaş herhalde giremediği siteleri ss almış tht'ymiş gibi kapanırsa nasıl girerdiniz soruyor yöntemleri kendi deneyecek herhaalde :D

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Yine toplanırız orada sıkıntı yok lakin site erişime engellenmez çünkü forumda ticaret, cc, illegale yönelik durum yok

Hack var makale var sosyal medya var grafik var kodlama var varda var

Türk milleti için çalışan bir forum

aMRX

Uzman üye
20 Şub 2016
1,487
2
Eski Albay
Komutanım ilk öncelikle;

Merak Etmeyiniz, öyle bir düşünce ve yada işlevin dahi geçmesi imkansızdır, Türk Hack Team ve Üyeleri, ÜDY Yönetiminin koyduğu Misyon'un dışına çıkamazlar, çıktıkları takdirde uyarı ve yaptıkları işten geri özür dilenmesi talebi istenir,.

Türk Hack Teamm 2002 Yılından beri hiç bir il-legal bir iş ve yada il-legalizim bir topluluğa yada bir saldırı yapmamış Ülke ve vatan toprakları için Siber Ortamda Her zaman Ülkü Adına Savaş yapmıştır,.

Saygılarım ile
aMRX

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Yine toplanırız orada sıkıntı yok lakin site erişime engellenmez çünkü forumda ticaret, cc, illegale yönelik durum yok

Hack var makale var sosyal medya var grafik var kodlama var varda var

Türk milleti için çalışan bir forum
Hacklenmiş Onlarca Türk Hesabı Paylaşılıyor Ama İnstagram Hesabı Denilerek... Ki Hack'in Her Türlüsü İllegaldir.

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Hacklenmiş Onlarca Türk Hesabı Paylaşılıyor Ama İnstagram Hesabı Denilerek... Ki Hack'in Her Türlüsü İllegaldir.

Defalarca denildi bu sefer ben diyeyim

İnsanız gözden kaçıyor varsa ihbar edin bölüm yetkilileri ilgilenir, baktınız konu kaldırılmıyor o zaman bir albaya mesaj atarsınız o üst kademeye sırayla mesaj atar konu için karar verilir

İllegalden kastım kredi kartı gibi durumlar

Hack komple illegal sayıldığı içinse forumu bizzat kapatmamız gerekir

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Defalarca denildi bu sefer ben diyeyim

İnsanız gözden kaçıyor varsa ihbar edin bölüm yetkilileri ilgilenir, baktınız konu kaldırılmıyor o zaman bir albaya mesaj atarsınız o üst kademeye sırayla mesaj atar konu için karar verilir

İllegalden kastım kredi kartı gibi durumlar

Hack komple illegal sayıldığı içinse forumu bizzat kapatmamız gerekir
İhbar Ediyoruz Etmesinede Adam Sonuçta Hackliyor Değil mi? Ha Paylaşmış Ha Paylaşmamış... Ki Genellikle 1-2 Ay Sonra Tekrar Paylaşılıyor O Hesaplar İngiliz Hesabı Diye...

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
İhbar Ediyoruz Etmesinede Adam Sonuçta Hackliyor Değil mi? Ha Paylaşmış Ha Paylaşmamış... Ki Genellikle 1-2 Ay Sonra Tekrar Paylaşılıyor O Hesaplar İngiliz Hesabı Diye...

o kişileri bundan sonra bizzat kanıtlarıyla birlikte bana atarsan gerekli işlemlerin yapılması için üstlerime bildireceğim

Maltese

Üye
19 Ağu 2017
219
0
Yapacakları en büyük hata mı olurdu. hahaha fazla havadan uçuyor bazı üyeler oldu olacak hatalarının bedelinide ödetiriz diyin.

ARES AFFETMEZ

Uzman üye
23 Ağu 2017
1,759
1
C:\
Yasa dışı illegal durumlar söz konusu olmadığı için böyle birşey olacağını sanmıyorum şimdiye kadar olmadıysa bu saatten sonra hiç olmaz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.