Turkhackteam eskı temaya dönülmezmi :)

JackJones34

Katılımcı Üye
15 Nis 2013
914
0
İstanbul
Arkadaslar Ben Bu Forumda Uzun Yıllardır Dolasıyorum Onceden Şöyle Bir Tasarım Vardı
Sol Tarafta ADmin CoAdmin Supervisor Moderatorlerın Oldugu Kucuk Bır Tablo Daha Sonra Ortada En Son Acılan Konular Devamlı Guncel Bır Sekılde Lıstelenıyodu O Tema Cıdden Cok Guzeldı Adminler Eğer Bu Konuya Bakarlarsa Onlarada Şunu Sormak Istıyorum Acaba O Türde Birşey Yapmak Varmı Aklınızda ? Çok eskıdendı o Tema Ama Suankı Admınlerden Haberım yok. Benım Faydalı Oldugum Dönem NEO adminin Oldugu Donemdı O Zamanlar THT Cok Zevklıydı Tabı Sımdıde Öyle Ama Artık Rutin Gidiyo herşey Sanki. Değişiklik Yapılsa Forumda Cok Daha Iyı Olur Bence Ynede Karar sızın Benımkısı Bır Öneri :) Kolay Gelsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.