Turkhackteam ile ilgili 4 efsane

lazkopat54

Katılımcı Üye
2 Şub 2012
799
1
Tek gerçek var oda tht ailesinin ne düşündüğü.

Ama b********k atma olursa cevapsızda kalmazlar.....

Admin

Administrator
28 Ara 2005
2,426
320
Özellikle tht ye çoluk çocuk yuvası diyenlerin, internet kullanımının en yoğun olduğu yaş aralığının 16-25 olduğundan haberleri yok, ona bakılırsa facebookta da çoluk çocuk kaynıyor :)

MasqeLiHackeR

Katılımcı Üye
18 Eyl 2012
377
0
TSK
Komtanım çok haklı bir konu açmışsınız. THT yi kıskanan lamerler var ;) Cevaplarını verdiğinizi düşünyorum.. Burdan THT yi kötüleyenlere sesleniyorum ; Lafla peynir gemisi yürümez.

Reflection

Özel Üye
10 Tem 2012
2,866
45
Bir olduk,beraber olduk.Çalışıyoruz.Karşılık istediğimizde yok zaten :).Biz zaten büyük bir aileyiz.Herkeste bunun farkında :)

GokKurt06

Katılımcı Üye
4 Ocak 2013
869
0
Kimse Kimseyi Zorla Veya İşinden Alı Koyarak Bir Şeye Zorlayamaz Ve Hiç Bir Şey Yaptıramaz. ''Kedi Uzanamadığı Ciğere Mundar Der'' Atasözünde De Anlaşılacağı Üzere Maşallah TurkHackTeam Aileme.

NiqoTin01

Yeni üye
23 Eki 2012
12
0
1. Ben Baktım 250 kişi -15 -300 kişi 18 200- 17 Gibi Bir Oran Vardı Yane Burda En Çok Çocuk Var :)
2. Senin Bİldiğin Tekbi Açık Sadece Onu Geliştirmişsin başka bi bilgin yok malesef :)
3-4 ve bşy Diyememmm.

zeky26

Yeni üye
11 Haz 2009
20
0
daha önceki yazıda bahsetmiştin bende cevap olarak bu işe küçükken başlamak gerektigini yazmıstım cekemeyenlerin dekoder takması lazım :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.