Turkhackteam İntro Yapımı (Beklenen Video )

GOKH4NBEY

Yeni üye
30 Tem 2017
34
0
Ötüken
Merhaba Arkadaşlar, Geçen Hafta Bir Konu Açmıştım '' http://www.turkhackteam.org/tht-yardim-merkezi/1601358-indexe-bunu-eklesem-sizce-nasil-olur.html '' Diye. Sonradan Mesajlar,Yorumlar Geldi Nasıl Yaptın Bana da Yapar Mısın Gibi, Bende Sizlere Bu Videoyu Çekmek İstedim Buyrun İyi Seyirler :)
Not : Videoyu Youtubeden Açınız, Virüs Total Programlar, Hazır Save Hepsi Açıklama Kısmında Mevcuttur :)

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=__rz_7_oedY&t=11s"]https://www.youtube.com/watch?v=__rz_7_oedY&t=11s[/ame]

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Yalnız şöyle bir sıkıntı var. Elinde wondershare filmora gibi müthiş bir program var. Buna hazır intro alıp, logoyu introya göre şekillendirmek, filmoraya haksızlık olur.

Önerim şu, blockbuster, sci-fi set, game set, artistic text pack, summer action. Bu saydığım pluginleri indirip birbiriyle entegre kullanabilirsen eğer, emin ol hazır introların ne kadar kıytırık kaldığının farkına varırsın. Ayrıca filmora kurgu içindir, introda iyidir lakin after fx dururken filmoraya laf düşmez.

Öte yandan after fx... Photoshop, illustrator, c4d, Maya, 3ds max programlarından en az birini bilmen gerekir ki ortaya kaliteli bir ürün çıksın. Yoksa onda da templateden ötesine geçilemez.

İntro için, plugin şart. Sınırları biraz zorlayın. En iyi olacağım deyin. Lakin herkes size en iyisin dese de en iyi olmayın. Yoksa sınırlara mağlup olursunuz ;)

GOKH4NBEY

Yeni üye
30 Tem 2017
34
0
Ötüken
Yalnız şöyle bir sıkıntı var. Elinde wondershare filmora gibi müthiş bir program var. Buna hazır intro alıp, logoyu introya göre şekillendirmek, filmoraya haksızlık olur.

Önerim şu, blockbuster, sci-fi set, game set, artistic text pack, summer action. Bu saydığım pluginleri indirip birbiriyle entegre kullanabilirsen eğer, emin ol hazır introların ne kadar kıytırık kaldığının farkına varırsın. Ayrıca filmora kurgu içindir, introda iyidir lakin after fx dururken filmoraya laf düşmez.

Öte yandan after fx... Photoshop, illustrator, c4d, Maya, 3ds max programlarından en az birini bilmen gerekir ki ortaya kaliteli bir ürün çıksın. Yoksa onda da templateden ötesine geçilemez.

İntro için, plugin şart. Sınırları biraz zorlayın. En iyi olacağım deyin. Lakin herkes size en iyisin dese de en iyi olmayın. Yoksa sınırlara mağlup olursunuz ;)
doğru diyorsunuz ben sadece 10 dakikada yaptığım birşey için böyle paylaşmak istedim. yorumun ve bilgin için teşekkürler :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.