TurkHackTeam Kupa Bardak Tasarımım

Merhaba Dostlar,
Bi bardak tasarlıyayım dedim. Umarım beğenirsiniz. Gölgeler konusunda biraz saçmalamış olabilirim. Konuya pek hakim değilim gözüme hoş geldiği gibi yapıyorum. İşin üstatları şimdiden kusuruma bakmasın.

5thvymu.png

Kalpsizler için;

nw7rf6o.png

THT Yazısız;
8dt3lqh.png

Son düzenleme:

ABTOHAIM

Üye
27 Mar 2023
97
36
G:Sarajevo
Merhaba Dostlar,
Bi bardak tasarlıyayım dedim. Umarım beğenirsiniz. Gölgeler konusunda biraz saçmalamış olabilirim. Konuya pek hakim değilim gözüme hoş geldiği gibi yapıyorum. İşin üstatları şimdiden kusuruma bakmasın.

5thvymu.png
Elinize sağlık çok güzel olmuş, Ancak bir ricam olacaktı;Logo'nun altında ki "TURKHACKTEAM" kaldırarak dener misiniz rica etsem. Nasıl olacak merak ettim.

Eline sağlık, ben alırdım şahsen basılsa
Teşekkür ederim hocam. Hemen bastıralım :)
kalp olmamış hocam, onun dışında çok iyi
Kalbim kırıldı şimdi hocam.
Hocam güzel tasarım
Teşekkür ederim hocam.
Elinize sağlık çok güzel olmuş, Ancak bir ricam olacaktı;Logo'nun altında ki "TURKHACKTEAM" kaldırarak dener misiniz rica etsem. Nasıl olacak merak ettim.
Teşekkür ederim hocam. Cyber Security kısmı kalsın mı? Yoksa sadece THT yazısını mı kaldırayım?

pawelyn

Katılımcı Üye
23 Nis 2022
469
5
159
Tor V3
Merhaba Dostlar,

5thvymu.png

Kalpsizler için;

nw7rf6o.png

THT Yazısız;
8dt3lqh.png
Nerden alıyoruz :) elinize sağlık

egemizah

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
864
5
429
Merhaba Dostlar,

5thvymu.png

Kalpsizler için;

nw7rf6o.png

THT Yazısız;
8dt3lqh.png
Cok Guzel olmus hocam elinize emeginize saglık

Elinize sağlık bence çok daha iyi olmuş gibi ama herkesin zevki farklı tabi ki :)
Sonunda hocam. Teşekkür ederim.
Ben çok beğendim eline sağlık
Teşekkür ederim hocam 🌹
Gayet başarılı ve güzel, eline sağlık.
Teşekkür ederim hocam 🌹

Eline sağlık bi ara yaptırırım artık :)

Çiçeksepeti sitesinde yapan bolca kişi var.
Her masada biz olsak kötümü olur. ☺️
Nerden alıyoruz :) elinize sağlık
Tüm yetkili satıcılardan temmin edebilirsin
Cok Guzel olmus hocam elinize emeginize saglık
Teşekkür ederim hocam 🌹
Teşekkür ederim hocam 🌹
Teşekkür ederim hocam 🌹

JohnWick51

Uzman üye
20 Mar 2022
1,867
770
28
Merhaba Dostlar,

5thvymu.png

Kalpsizler için;

nw7rf6o.png

THT Yazısız;
8dt3lqh.png
Guzel olmus (y) (y)(y)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.