Turkhackteam online ctf sınav sonuçları!

xdebron

Kıdemli Üye
29 Ocak 2015
2,441
1
.

12 ocak 2016 tarihi ile sınav bitmiştir, katılan, katılmayan;gelen, gelmeyen herkese teşekkür ederiz.

Sınav bitimindeki top20 şu şekildedir(19,5 puan üzerinden):
1ML4ND.png

Arkadaşlarımızı tebrik ediyoruz.

Ayrıca soruların çözümüde aşağıdaki gibidir(bütün sorular dahildir):
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=xbalWbWfKJk[/ame]

Mulo56

Uzman üye
29 Ağu 2015
1,158
0
Düşük aldık ama yeni sınavı heycanla bekliyoruz :) Elinize sağlık.

Son düzenleme:

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-
Bulunmuyor lanet şey :D
Düzenleme: Ellerine sağlık iyi düşünülmüş güzel bir çalışmaydı :)
Bir daha istiyoruz :D

Son düzenleme:

Anterus

Uzman üye
19 Eyl 2015
1,391
0
Vallaha hocam tebrik ediyorum cok iyi dusunulmus ellerine beynine saglik su aklima takildi ne kadar zaman ugrastin bunlari dusunup kodlamakla

Wep

Kıdemli Üye
28 Ocak 2015
4,412
8
İstanbul
Hocam 84'te kaldım :trl

edit: öyle bi müzik var ki şaman ayini yapasım geldi :trl

Son düzenleme:

dinvatankardes

Yeni üye
6 Ocak 2016
20
0

LakhoPss

Uzman üye
31 Ara 2014
1,512
0
root@kali:~#
hocam aşşağılamayın hor görmeyin ama bu tht nin testi Hacker Test: A site to test and learn about web hacking sitedeki test ile aynı ben bir farklılık göremedim.Tamamen türkçeye çevirisi.Olsun genede Hacker Test: A site to test and learn about web hacking i önceden bilmeyen kişiler bunun direk türkçe çevirisine sahip oldular.Genede iyi iş tebrikler
PHP bilgim olmamasına rağmen sırf bütün yük xdebron kardeşimizin üzerine kalmasın diye birkaç bölümün kodlanmasında yardım ettim, etapların hepsi ortakça belirlediğimiz fikirlerimizin sonucunda oluşturuldu. O dediğin egzotik siteyi de hayatımda ne gördüm, ne de duydum. Bizim yazdığımız o sitenin taslağı için alım isteği bulunanlar da oldu. Şimdi sen gelmiş diyorsun ki tüm etaplar oradan. Kusura bakma ancak 4 gün boyunca verdiğimiz aralıksız emeğe çamur attırmam.

mmertocan

Yeni üye
3 Nis 2008
9
0
Yalnız 16. Soru file based XSS olduğu barizdi. Amaç alert almaktı ve payload'ı encrypt etmeden onlarca defa Alert almayı başardım ve bu daha büyük bir başarı olsa gerek. Geçerli sayılmamasi biraz adaletsiz değilmi? Soruyu hazirlarken biraz daha düşünceli davranmaliydiniz. / h4 SEC

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.