TurkHackTeam online ctf sınavı!

xdebron

Kıdemli Üye
29 Ocak 2015
2,441
1
.
TurkHackTeam online ctf sınavı!(sonuçlar açıklandı)

Bu Konu 'Black-Power' hocamizin özel izni ile açılmıştır.

Sınav soruları ve top20 listesi açıklandı katılan herkese teşekkür ederim.

SONUÇLAR

NOT: Her zaman güncel tutup yeni sorular ekleyeceğiz arkadaşlar. Uyarı, bildirim, istek veya şikayetlerinizi bana veya LakhoPss adlı arkadaşımıza bildirebilirsiniz.

Sonuçlar 12 Ocak günü açıklanacaktir.

Merhaba arkadaşlar, bugün karşınızda yepyeni bir proje ile beraberiz, Turk Hack Team CTF Challenge. LakhoPss, yani archLuser ile beraber yürüttüğümüz bu proje, forum üyelerimiz ve saldırı timlerimizdeki arkadaşlarımızın kendilerini sınamalarını - geliştirmelerini amaçlamakta, kendilerini test edecek bir ortam sunmaktadır. Projeden bahsetmek gerekirse, CTF'ye katılacak arkadaşlarımız sırasıyla görevleri yapacak, verdikleri cevaplar neticesinde sıralamada yerlerini alacaklardır.

Katılmak için, aşağıdaki URL adresi üzerinden siteye giriş yapıp kullanıcı adınızı girmeniz gerekmektedir.

LİNK

O77MV0.png

Doğru sonuçlar için kullanıcı isimlerini yanlış girmemeniz, kendi kullanıcı adınızı aynen girmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde Challenge'ın amacına doğru bir şekilde ulaşmas zorlaşacaktır. Ayrıntılı puanlama sistemi ve hakkında kısmı sitede mevcuttur. Herkese bol şans dileriz.

zrr4aB.png

yLL4N0.png

655nrN.png

W11Ygq.png

Ayrıca top20 listesini kolayca takip edebilmeniz için şu şekilde de hazırlanmıştır:

top20.php

- xdebron & archLuser

Son düzenleme:

LakhoPss

Uzman üye
31 Ara 2014
1,512
0
root@kali:~#
Herkese başarılar dileriz.. Ilk 9 sorumuz alıştırma sorularıdır. Sorular, her etapta zorlaşacaktır, düzenli olarak bölüm eklemeleri yapılacaktır. Projemize katılım gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.
NOT: Forumda yer almayan, anlamı olmayan kullanicı adları düzenli olarak silinecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Son düzenleme:

Anterus

Uzman üye
19 Eyl 2015
1,391
0
hocam salak falan ayıp oluyor :D
hayda 4 takıldım geçemiyorum

Son düzenleme:

Ultra723

Kıdemli Üye
14 Mar 2013
2,721
3
sitemap.xml
bi ara xdebron böyle birşey yapmıştı fakat sorular azdı ve daha sonralarda kaldırmıştı testini tekrar bunu yapmanız gerçekten güzel olmuş ellerinize sağlık

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Beklediğimden çok daha güzel hazırlamışsınız arkadaşlar. Elinize sağlık.

cubikon29

Uzman üye
25 Ara 2015
1,012
0
hocam anlamadım :( 1- e tıkladığıımz zaman bizmi gircez şifreyi yoksa siz şfirem iveriyosunuz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.