TURKHACKTEAM.ORG'nin DOMAİN VE HOSTİNG//Meraklısına Bilgi //

24 Mar 2018
175
0
BURSA
Herkese Merhaba Arkadaşlar
BUGÜN SİZLERLE TURKHACKTEAM.ORG FORUM HAKKINDA BİRAZ ARAŞTIRMA YAPTIM SİZLERE BİLGİ VERMEK İSTEDİM.
ahkEmB.png

ÖNCELİKLE YUKARIDA AÇILIŞ SANİYESİ 0.315 BU FORUMUN BU KADAR HIZLI AÇILMASI GÜZEL BİRŞEY

F4Se76.png

AÇILIŞ SANİYESİNDEN SONRA DOMAİNİN KAÇ YAŞINDA OLDUĞUNU GÖRÜYORSUNUZ BAYA YAŞLI :) AMA ESKİLERDEN TEK THT VAR ☺

zfhPF6.png

EVET GELELİM FORUM KURMAK İSTEYEN ARKADAŞLARA...GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ THT NİN FORUMU MYBB DEĞİL VBULLETİN AMA BEN SİZE MYBB ÖNERİRİM ÇÜNKÜ GELİŞEN BİR FORUM OLUP EKLENTİLER GETİRİYORLAR. EĞER KODLAMADAN AZ DA OLSA ANLIYORSANIZ VBULLETİN KULLANMANIZI ÖNERİRİM.

BjR7OR.png

GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ SUNUCU ÇEK CUMHURİYETİ NEDEN BÖYLE BENDE BİLMİYORUM AMA BERKİ BU KONUDAN SONRA YETKİLİLER AÇIKLAMA YAPAR.

LJCfqS.png

ŞİMDİDE THT'NİN ALEXA SIRALAMASINI GÖRÜYORSUNUZ . PANELCİLER WEBGRAMB İLE THTYE GELMİŞ SANIRIM

PYIokr.png

ŞİMDİ DE GOOGLE DE INDEX SAYISI 332 AMA BU DEĞİL BİRAZ BEKLEYİN......:p

JRrmyT.png

ASIL İNDEX BU İŞTE ☺498 BİN. EVET ZATEN 1.300.000'e YAKIN KONU VAR.

Ili6VY.png

YUKARDAKI ALAN ADLARI ALINMAMIŞTIR 😑

wNlCaJ.png

GOOGLE ANALYTİCS KULLANILIYORMUŞ ARKADAŞLAR KİM KULLANIYOR ACABA MERAK ETTİM ARSENIC Mİ YOKSA DİĞER ADMİNLERMİ

mxTIrC.png

113 bin DOLAR YAZIYOR BU SAYFANIN DEGERIMI ANLAMADIM BEN .DÜNYA SIRALAMASINDA19000.

RSTN1H.png

BİLİNDİĞİ ÜZERE TÜRKLER FORUMDA FAZLA SONRA AZERBAYCAN GELİYOR.SONRADA ALMANYA VE A.B.D BAKIN BUNLAR BİZİM FORUMA NEDEN GELİYOR ACABA BİLEMEDİM?

EVET ARKADAŞLAR KONUMUN SONUNA GELDİM SADECE SİZE BİLGİ VE THT'NİN ANALİZLERİNİ YAPTIM UMARIM BEĞENMİŞİNİZDİR

Son düzenleme:

ibanez75612

Katılımcı Üye
21 Nis 2012
506
1
IIS
kardeşim kırılma ama mybb vbullettinin tırnağı olamaz mybb comminty ürünü olduğu için herkes geliştirme yapıyor vbulettin kadar stabil çalışan form scripti pek yok

sh

Üye
31 Ara 2018
107
41
sh
Ufak tefek yazım hatalarını düzeltirsen daha güzel olur. Yaptığın şey doğru mu yanlış mı bilmiyorum ama meraklısına iyi gider :) (Ve başlığın hatalı Turkhackteam.org'un domain ve hostingi hakkında detaylı bilgi olmalı ben o kavramları anlatacaksın sandım. Düzeltmeni öneririm. İyi forumlar)

24 Mar 2018
175
0
BURSA

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !
En eski sitelerden birisi 800.000 üyesi var :)

O kadar üyesi olup günlük aktif üye oranı 50'yi geçmiyor ama :(

0V3R

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
314
0
Muş
Güzel konu olmuş yazım yanlışlarını düzeltirsen iyi olur.Merak ediyordum bunları ellerinize sağlık.

24 Mar 2018
175
0
BURSA
Mesaj birleştirme

hocam ellerine sağlık güzel bilgiler :)) bu bilgilere nasıl ulaştığını sorsam ??

Mesalınızın içeriğine [mentıon=826275]medinelii[/mentıon] yazarsanız bilgilenmiş olurum :))

teşekkürler
hocam teşekkürler site analiz yazdığınızda googleye bulursunuz
beğendiyseniz teşekür edebilirsiniz...

çoğu eski üye artık girmiyor.
eskiden forumlar rehavet görülüyordu birde tht'ye genellikle işi düşen geliyor :p
başarılı ama yazım yanlışları var :)
hocam teşekkürler yazım yanlışlarını düzelttim

hocam sağolun beğendiyseniz teşekkür edebilirsiniz

bunları hangi siteden analiz yaptın ;)
sıte analiz yağdığında googleye çıkarım hocam

Bunları hangi siteden analiz yaptın ;)

analiz
siteanaliz.com bu site hocam bakrsin

Eline sağlık emek vermissin

hocam begendiyseniz teşekkür edebilirsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:
24 Mar 2018
175
0
BURSA

cewl

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
2,870
9
29
Merdekan
Buzdede form var amma passif durumda sizdeki form tht formu baya aktiv o uzden Azerbaycandan ziyarwtciler gelyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.