Turkhackteam Tarihine Damga Vuran Hackerlar

GokKurt06

Katılımcı Üye
4 Ocak 2013
869
0
Yenicerix Gibi Biri İnşallah İleride Bende Olurum. Daha İyilerimiz de Olur Aramızda İnşallah. Duygulu Anlar Yaşadım Bir An. Harbiden Ekip Sağlammış Yani :)

Ogmaster

Yeni üye
7 Ocak 2013
46
0
Ben Bu İşe 2011 de başladım uzun süre ara verdim adımı kullandılar die yeni cix bi isim buldum OGMASTER ! şu an yapabildiğim h a c k ler tr.gg
.tk
ve 1 tane com hacklemiştim... ama çogu kodu unuttum işime yeniden başlıyorum

AnonyCwGhostCoder

Yeni üye
6 Ocak 2013
29
0
Helal Olsun.Ben De Kıskanmadım Değil Doğrusu.Vay Be Forumumuz Dan Kimler Kimler Sesini Duyurmayı Başarmış Şaşırdım Doğrusu.Çoğunlukla Bu Konuyu Okuyanlar Şöyle Düşünüyorlardır Çünkü Benim Düşünceme De Göre Ben De Öyle Düşünüyorum Ama Herkezin Bakış Açısı Farklı Olabilir.

Genel Ortak Düşünce :
Vay Be Taa Nerelere Kadar Seslerini Haykırmışlarda Ünlü Olmuşlar.
Keşke Ben De Onların Gibi Olabilsem.
Başarırım Ve Ben De Bunların Gibi Olabilirim.
İnşallah Ben De Sesimi Taa Diğer Ülkelere Haykırıp Duyurtabilirim.

Bu Düşünceler Benim Aklımdan Geçenler Ve Çoğunuz Bu Düşünceleri Aklınızdan Geçirmişsinizdir.Ben Bu WebHacker'Lık Bölümünde Yeni Birisi Olarak Böyle Düşünüyorum.

: )

macgyver

Kıdemli Üye
3 Tem 2012
2,866
1
Keske bu kisiler foruma tam donebilse samurai ile super bir guc olustururlardi...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.