TürkHackTeam Wallpaper Çalışması // İ Ç E R İ //

LeviPasa

Yeni üye
20 Eyl 2015
37
0
haklsın ayreten ilk çalışmansa bence fena değil ama yinede ellerine sağlık manipulasyon biraz zaman gerektrien bir çalışma türü diyim ama güzel hoş duruyor ellerine sağlık :)

yorumunuz benim için değerlidir teşekkür ederim. Manipulasyon konusunda bir kaç araştırma yapacağım.

bwrkfkfkv

Katılımcı Üye
21 Mar 2015
626
0
Uzay
Mükemmel kardeşim benim ilk çalışamam gibi bende kendi çapımda yapıyorum walpaper

LeviPasa

Yeni üye
20 Eyl 2015
37
0
mükemmel kardeşim benim ilk çalışamam gibi bende kendi çapımda yapıyorum walpaper

teşekkür ederim yorumunuz benim için değerlidir. Uzun suredır yapıyordum bırkac calısmam var fakat hep tek tıp. Daha cok kapak fotografı png falan. Kendı tabırımle "dandık calısmalar". Yavas yavas türk hack team'ın yardımıyla gelişiyorum :)

Mr MAN

Üye
19 Eyl 2015
104
0
güzel Olmuş beğendim al benden sana kıyak Böyle daha canlı ve güzel genede kendin bilirsin bence bunla değiştir
ylyO57.jpg

resimi düzenledim

Reflection

Özel Üye
10 Tem 2012
2,866
45
Çok karmaşık duruyor, biraz daha sadeleştirebilirsin. Bir de yazı içine bayrak yerleştirmişsin fakat dış hatlar biraz çirkin görüntü vermiş, gölge oluşturmanı öneririm. Bu işe gerçekten gönül verdiğini düşünüp eleştirilerimi yapıyorum, ellerine sağlık. Diğer çalışmalarını merakla bekliyorum :)

LeviPasa

Yeni üye
20 Eyl 2015
37
0
güzel olmuş beğendim al benden sana kıyak böyle daha canlı ve güzel genede kendin bilirsin bence bunla değiştir
[ımg]http://i.hizliresim.com/ylyo57.jpg[/ımg]

resimi düzenledim

teşekkür ederım fakat sıze aıt bır yazıda okumustum. "tasarladıgınız fotografı sadece sız yapmıs olun" dıyodunuz. Sızınkını wallpaperım yapabılırım fakat ınsanlar benım yaptıgımı gorsun elestırsın kı bende gelısebıleyım. Yıne de tesekkur ederım.

LeviPasa

Yeni üye
20 Eyl 2015
37
0
çok karmaşık duruyor, biraz daha sadeleştirebilirsin. Bir de yazı içine bayrak yerleştirmişsin fakat dış hatlar biraz çirkin görüntü vermiş, gölge oluşturmanı öneririm. Bu işe gerçekten gönül verdiğini düşünüp eleştirilerimi yapıyorum, ellerine sağlık. Diğer çalışmalarını merakla bekliyorum :)

eleştiriniz için çok teşekkür ederim. Bilgisayarım yeni formattan geldi yavaş yavaş toparlıyorum stil toplayamadıgım ıcın stıl koyamadım onun yerıne bayrak ile stilin yoklugunu kapatmaya calıstım. Gölge fikri güzel geldi deneyeceğim. Teşekkür ederim.

Mr MAN

Üye
19 Eyl 2015
104
0
teşekkür ederım fakat sıze aıt bır yazıda okumustum. "tasarladıgınız fotografı sadece sız yapmıs olun" dıyodunuz. Sızınkını wallpaperım yapabılırım fakat ınsanlar benım yaptıgımı gorsun elestırsın kı bende gelısebıleyım. Yıne de tesekkur ederım.

resimi zaten sen tasarlamışsın eline sağlık ben sadece bi fon la düzelttim bende bu tarz öneriler almıştım ve o öneriler gerçekten güzeldi banada yararı dokundu sadece bi font ama güzel konuşmanıda beğendim verdim teşekkürünü

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.