Turkhackteam Wallpaper Denemesi / Veteran 7

Rapture

Kıdemli Grafiker
16 Eyl 2018
3,588
1,430
Black Sheep
Güzel bir wallpaper olmuş, yalnız sadece yazıları cinema4d veya diğer uygulamalarla 3d yapsanız ve güzel bir şekille kalkanın içine oturtsaydınız çok güzel olabilirdi. Ama buda güzel, elinize sağlık.

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,501
12,884
Güzel bir wallpaper olmuş, yalnız sadece yazıları cinema4d veya diğer uygulamalarla 3d yapsanız ve güzel bir şekille kalkanın içine oturtsaydınız çok güzel olabilirdi. Ama buda güzel, elinize sağlık.

O kadar detaylı çalışma yapamıyorum henüz dostum şu an sadece Adobe Photoshop ve Corel Draw üzerinde çalışıyorum

***ByFloxla***

Katılımcı Üye
25 Nis 2014
751
0
London
Gece sıkıntısı birşeyler yazıp çizelim dedik ;

WDlN2q.jpg

VETERAN 7 farkı :) ellerine sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.