TürkHackTeamLogo

Zorb4

Üye
9 Mar 2019
65
0
NewYork
Herturlü yoruma acığım arkadaşlar beğenmediğiniz hoşunuza gitmiyen bi kısım varsa soylemnizi rica ederim. Soylemeniz benim bi dahaki sefere o hatayı yada yanlışı yapmıcağım anlamına gelir.

QWbxw1.jpg
[/url][/IMG]

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
126
3
xD
Ellerine sağlık dostum. Tasarım işine yeni başladığın belli ama tasarımın çok güzel olmuş diğerlerine göre. Ellerine sağlık tekrardan.​

Zorb4

Üye
9 Mar 2019
65
0
NewYork
Ellerine sağlık dostum. Tasarım işine yeni başladığın belli ama tasarımın çok güzel olmuş diğerlerine göre. Ellerine sağlık tekrardan.​

Teşekkür ederim tekrardan soylediğim gibi kendimi geliştirip dahada güzel tasarımlar yapmaya çalışıyorum.

ARSEF7

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
881
4
211
ARS3F
Eline sağlık dostum ama güncel mesajı atabilmen için 2. Sayfa açılmalı kuraldan dolayı söylüyorum uyarı yememen için eline sağlık çok hüzel bide farklı hayvanlarlada yapsan kartal aslan ejderha falan çok güzel eline sağlık ben çok beğendim öv öv bitmedi 😄😄😁

Son düzenleme:

Zorb4

Üye
9 Mar 2019
65
0
NewYork
Çok iyi Olmuş Eline Sağlık:: :)

Teşekkürler dostum sanada iyi çalışmalar diliyorum . Güzel çalışmalar sergiliyosun beğeniyorum.♥

Eline sağlık dostum ama güncel mesajı atabilmen için 2. Sayfa açılmalı kuraldan dolayı söylüyorum uyarı yememen için eline sağlık çok hüzel bide farklı hayvanlarlada yapsan kartal aslan ejderha falan çok güzel eline sağlık ben çok beğendim öv öv bitmedi 😄😄😁

Eywallah dostum bilmiyordum çok teşekkür ederim.♥

Ayrıca evet başka hayvanlardan da yapıcam daha iyisini hemde.

Moderatör tarafında düzenlendi:

MrXCyberQ

Uzman üye
17 May 2019
1,412
10
Senden iyisi mezarda krdsm 😆

Benimkinide bekliyorum telegramda aktif değilim şuanda.

0nion

Üye
21 Şub 2019
75
0
?
Eline Sağlık :) Fontu değiştirip yazıyı biraz daha küçük yapsan daha iyi olabilir çünkü hilale değiyor biraz, tam ortasına otursa daha hoş olurmuş.

Zorb4

Üye
9 Mar 2019
65
0
NewYork
Anladım teşekkürler daha iyi bir şekilde yeni projeler hazırlıyacağım

Eline Sağlık :) Fontu değiştirip yazıyı biraz daha küçük yapsan daha iyi olabilir çünkü hilale değiyor biraz, tam ortasına otursa daha hoş olurmuş.

ozellikle hilalle bir olmasını istedim font ise sert bi font olmasını istedim yinede teşekkür ederim.

CyberTiky

Yeni üye
28 Mar 2020
22
0
Eline sağlık bro hoş olmuş , karşıtlığı yüksek vurgulamışsın kısaca sert olmuş anahattı ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.