Türkhacktema Özel Yaptığım Sosyal Ağ Mobil Uygulaması

olindoocom

Yeni üye
25 Mar 2018
7
0
Merhaba Sn Değerli Türkhackteam Yönetimi
Sadece Türkhackteam yönetimine özel sosyal ağ mobil uygulaması düzenliyorum ve şuanda beta olarak yayınladım ve test edebilirsiniz. Yönetim isterse ücretsiz olarak uygulamaların hepsini hazırlayıp hediye armağan edeceğim. Güncellemesinide ücretsiz yapacağım.

[FONT="Arial Black[SIZE="5 [URL="https://tik.lat/KPkvE"] Apk olarak indirmek için tıklayın[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT="Arial Black [URL="https://tik.lat/icaYs"] Virüs total[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Push bildirim sistemi vardır.
Sosyal ağ mobil uygulamasıdır. Hem ios hem android ve messenger uygulaması hemde pc uygulaması vardır. Şuanda sadece android uygulamasını paylaştım. Diğer uygulamaları 2 gün sonra paylaşacağım.

Uygulamanın Özellikleri (bu özellikler şuanda indireceğiniz android uygulaması için geçerlidir. Messenger uygulaması 2 güne hazır olcak)
Push Bildirim Sistemi
Led Işık Sistemi
Arkadaşlık Sistemi
Grup - Sayfa - Hikaye Sistemi
Sosyal Ağlarla Giriş Yapma Desteği
Kısacası Türk Facebook Uygulaması diyebiliriz.

Yeni özellik ekleyip güncelleyeceğim.

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli
Yasak olduğunu sanmıyorum. Uygulama KeyLo99 tarafından da incelendi, temizmiş.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.