Turkhacteam moderatorlerine anlam veremiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Trsnking51

Yeni üye
24 Kas 2021
22
6
Ya bir konu açıyorum yardım olarak hemen bir modorator kişisel istek diyor konuyu kapatıyor Allah için ben nereden yardım alicam diyorumki crack nasıl atılır hani öğrenmek istiyorum direk konuyu kapat admin panele nasıl erişim diyorum hemen kisisel istek konuyu kapat madem bunlar kişisel istekse yardımci olun ozaman ben nereden bulucam bunları yapanları kişisel isteği nerede paylasicam ?????

Suppressor

Request Uzmanı
16 Kas 2022
1,209
719
always, everywhere
Ya bir konu açıyorum yardım olarak hemen bir modorator kişisel istek diyor konuyu kapatıyor Allah için ben nereden yardım alicam diyorumki crack nasıl atılır hani öğrenmek istiyorum direk konuyu kapat admin panele nasıl erişim diyorum hemen kisisel istek konuyu kapat madem bunlar kişisel istekse yardımci olun ozaman ben nereden bulucam bunları yapanları kişisel isteği nerede paylasicam ?????
Öncelikle, selam dostum.

Sıkıntına değinmek istiyorum.

İlk olarak, adminler sebepsiz yere bir konunu çöpe almaz. Ya üslubunda bir sorun vardır ya da yardım merkezine uygun açmıyorsundur konuyu.

İkinci olarak, bu dediğin konu başlıklarını forumda en az 300-500 kişi açmıştır. Yani senin yazdığın şeylerin çöpe alınması forum kurallarına göre normal bir şey çünkü sorduğun soruları günde en az 15-20 kişi soruyor ve forumda en az 300-500 kişi bu sorularla ilgili konu açmıştır. Yani her şeyden önce biraz araştırma isteği gerekiyor. İyi günler dilerim.

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,432
981
Merhabalar

Aslında konu tamamen sizin anlatış biçiminizle ilgili eğer siz başınızdan geçen olayları foruma döker ve bunu kişisel istek halinde iletirseniz konunuz çöpe alınır ama sorununuz nedir örneğin web siteniz hacklendi bunu yardım edin derseniz isteğe girer bunu yerine "Web sitesi açıkları kapatma , Hacklenen web sitesi nasıl kurtarılır " başlıkları ve açıklamaları ile yaparsanız emin olun bir sorun yaşamazsınız.

İyi Forumlar

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,325
4,806
madem bunlar kişisel istekse yardımci olun ozaman
Bu cümleyi kurarken ne düşünüyordun çok merak ettim açıkçası...

Sen diyorsun ki benim yerime yapabilecek var mı?
Forum da birinden bir şey istemek yasak. Eğer yaptıracaksan parasını verir freelancer arıyorum kısmında yaptırırsın. Kimse babasının hayrına yardım etmez. Ayrıca illegal işler istediğini düşünürsek kimse yardım etmek ve sen istedin diye suç işlemek zorunda değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.