Türkiyede corona sebebiyle uygulanan eğitim sistemi

Cagatayq

Yeni üye
18 Ocak 2019
13
0
KIBRIS
Okullarımız dünyanın çoğu gelişmiş ülkesinin aksine kapalı. Kullanılan online eğitim sisteminde gün geçtikçe iyileşme ve gelişme beklememize rağmen bir düşüş yaşanıyor. Eğitimi geri olan ülkeler hiçbir zaman gerçek başarıya ulaşamaz. Bunun gerçek belirtilerini bundan 10 yıl sonra bu eğitim sistemini kullanmak zorunda kalan neslin mesleğe başlamasıyla göreceğiz Sizce okullarda yüzyüze eğitim mi , online eğitim mi kullanılmalı ?

Vepers

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,297
2
30
21
İstanbul
Artık bir şeyler öğrenmek için okula ihtiyaç yok, eskiden bilgi kısıtlıydı ama şimdi öyle değil bilgiye ulaşmak bir iki klavye tuşuna basmakla yetiyor okullara sadece diploma alıp ise girmek amacıyla gidiyor insanlar.
Türkiye'deki okullar kapatılsa daha iyi olur şahsi düşüncemdir.

Cagatayq

Yeni üye
18 Ocak 2019
13
0
KIBRIS
Artık bir şeyler öğrenmek için okula ihtiyaç yok, eskiden bilgi kısıtlıydı ama şimdi öyle değil bilgiye ulaşmak bir iki klavye tuşuna basmakla yetiyor okullara sadece diploma alıp ise girmek amacıyla gidiyor insanlar.
Türkiye'deki okullar kapatılsa daha iyi olur şahsi düşüncemdir.
Aslında bir bakıma doğru söylüyorsunuz fakat şöyle bir durum var ben mesela Fizyoterapi ve reahbilitasyon öğrencisiyim bölümümün , işim gereği çoğu dersi deneysel ders fakat 1 yıldır bu derslerimizde geri kaldık teorik olarak ilerletebilsekte deneysel olarak yerimizde sayıyoruz bunları da göz önünde bulunduruyormusunuz ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.