Türkiye'de ve Nokia'da yasaklanmış bu mobil programı çalıştırmak sevap:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

young_artist_01

Yeni üye
6 Eyl 2010
10
0
adana
Arkadaşlar eğer aramızda "exe"'den yada nokia'nın işletim sisteminden (symbian) anlayan varsa lütfen bi el atsın. Çünkü html5 destekleyen bir mobil tarayıcı programı olan "skyfire"(piyasada üstüne yok ama) türklere ve nokia telefonlara engellendi:( bir zamanlar bir şekilde çalıştırabiliyorduk ama artık "skyfire" ilişkisini tamamen kesti. Ben diyorum ki; "exe"den anlayan falan vardır, programın direk download link'ini veriyorum, düzenleyebilirsek süper olur. Yani programın server'ini değiştirebilirmisiniz? Bi şekilde çalışmalı bu pro. Çünkü arkasında bekleyen çok Türk var..!

https://tik.lat/0e0tp

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Abicim eğer yanlış anlamadıysam sen cepten web için istiyorsun bunu dediğini yapmak bildiğim kadarı ile mümkün değil ama onun yerine web browser olarak opera mini'yi kullanmanı tavsiye ederim.Ben kullandım bana göre 10 numara program her siteye rahatlıkla giriyordum ve youtube gibi birçok siteden de indirmeden video izleyebiliyordum..

puriya

Kıdemli Üye
7 May 2007
3,413
0
Microsoft TR
sen eğer tarayıcının serverini değiştirisen,
hangi sitenin serverini kurmak istersen o sitenin hızında çalışır.
yani skyfire serverinin hızına ulaşamazsın..
telefonunun modeli ne söyle bakalım yardımcı olabilecekmiyim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.