Türkiye'nin yaptığı milli savaş teknolojileri hakkında bilgi almak istiyorum

bozkurtyelesi

Yeni üye
6 Ocak 2016
7
0
Merhaba Arkadaşlar..

Arkadaşlar ben sizlerden Türkiye ' nin yaptığı milli savaş teknolojileri hakkın da bilgi almak istiyorum bu konuyu açtım sizde destekçi olursanız daha çok sevinirim. Herhangi birimizin vereceği bilgiler diğer arkadaşlarımızı da aydınlatabilir Türkiye' nin bu sektördeki atılımları nelerdir ? Varsa eğer geç kalınmışmıdır ? Malum çağımız teknoloji çağı bu sektörde atılım yapmamız lazım neden diğer ülkelere muhtaç olalım ki.. ? Umarım bu açtığım konuda fikirleriniz le katkıda bulunursunuz teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

banhima

Katılımcı Üye
11 Şub 2015
994
1
Aslında hiçde geri kalmadı bilinmeyen pek çok araştırmalar ve çalışmalar ve aynı zaman da yapılmış projeler bulunmakta ama bunlar açıklanmayan aır gibi tutulan projelerdir şimdi diyeceksiniz ki neden açıklanmıyor zamanında yapılan projeleri açıkça söylenmişti ozaman ve aselsan muhendislerimiz ve daha nice mühendislerimizi, çok zeki olan arkadaşlarımızı malesef ki suikastlere kurban berdik projelerin bekası için yani geleceği için açıklanmaması daha iyi ve beklenen gün geldiğinde zaten bunlar ortaya çıkacaktır. Siber savaşlara gelir isek ülkemizi temsil eden bir çok hackerlar bulunmaktadır bu vatanın evlatları milli değerleri için herşeyini vermeye hazırlar zaten ... bu sorularına umarım yaptığım açıklamalar cevap olmuştur.! sen rahat uyu diye muhendialerimiz ve hackerlar olarak herkes gerekeni yapmaktadır sana düşen ise çok çalışıp bu vatan için ne yapabilirim düşüncesi oluşturmaktır. Mesleğin ne olursa olsun bu vatana katkın varsa gerisi allahın emridir saygılarımla...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.