Türkiyeye Geliyorum

jGozluk

Uzman üye
24 Ağu 2017
1,927
4
Russia
Bi ben tek evde duruyom bu yaşıma kadar yurtdışı gözü görmedim söyleseler rusya nerede bilmem o derece

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Lüks uçak sanırım. Normalde telefonları bile uçak moduna almanızı isterler ama...? Neyse, hoş gel bakalım :)

Ben de dünyadan kaçıyorum. Şu an jüpiter yörüngesindeyim. 10 gün sonra satürne varmış olcam. Uzayda da internet var

:trl

HeadyShoTs

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
443
0
/index.php
@HeadyShoTs,

Değerli kardeşim, İsviçre'nin neresinde oturuyorsun ?

Cenevre.

Bi ben tek evde duruyom bu yaşıma kadar yurtdışı gözü görmedim söyleseler rusya nerede bilmem o derece

Yurtdışı Türkiye kadar güzel değildir bence.

Lüks uçak sanırım. Normalde telefonları bile uçak moduna almanızı isterler ama...? Neyse, hoş gel bakalım :)

Ben de dünyadan kaçıyorum. Şu an jüpiter yörüngesindeyim. 10 gün sonra satürne varmış olcam. Uzayda da internet var

:trl

Ahahahaha :D Lüks uçak değil Türk Hava Yolların'da İnternet veriyorlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Amis

Katılımcı Üye
22 Ağu 2016
782
0
Elazığ
uçak yolda iken 3 terörist uçağı kaçırmaya çalışıyor herkes korkudan koltukların arkasına saklanıyor kimse birşey ypamıyor adamın eli kolu rahat davranıyor tabi silah onda biri pilotun olduğu kabine gidiyor biri çok su içmiş lavaboya gidiyor diğeri yolcu kabininde çok rahatlar çünkü silahlar onlarda sen elini çantaya atıyorsun ve bir kalem çıkarıyorsun 1. terörist tam arkasını döndüğü anda atlayıp kalemi boynuna sapluyorsun tabi adam ses çıkaramıyor oracıkta geberip gidiyor silahını alıyorsun pilot kabinine gidiyorsun tak tek kurşun kafaya oda halloluyor bunu duyan lavaboya giden terörist dışarı çıkıyor sendeki silahı görüyor ve ateş etmeye çalışıyor bide ne görsün silah tutukluluk yapıyor sende hafif bir tebessümle "gusül şart" diyip onada head shot çakıyorsun ve uçak yere indiğinde kahraman oluyorsun :trl

HeadyShoTs

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
443
0
/index.php
uçak yolda iken 3 terörist uçağı kaçırmaya çalışıyor herkes korkudan koltukların arkasına saklanıyor kimse birşey ypamıyor adamın eli kolu rahat davranıyor tabi silah onda biri pilotun olduğu kabine gidiyor biri çok su içmiş lavaboya gidiyor diğeri yolcu kabininde çok rahatlar çünkü silahlar onlarda sen elini çantaya atıyorsun ve bir kalem çıkarıyorsun 1. terörist tam arkasını döndüğü anda atlayıp kalemi boynuna sapluyorsun tabi adam ses çıkaramıyor oracıkta geberip gidiyor silahını alıyorsun pilot kabinine gidiyorsun tak tek kurşun kafaya oda halloluyor bunu duyan lavaboya giden terörist dışarı çıkıyor sendeki silahı görüyor ve ateş etmeye çalışıyor bide ne görsün silah tutukluluk yapıyor sende hafif bir tebessümle "gusül şart" diyip onada head shot çakıyorsun ve uçak yere indiğinde kahraman oluyorsun :trl

Aman Allah Korusun

POYRAZ4680

Üye
29 Tem 2017
242
0
kahramnmaraş
uçak yolda iken 3 terörist uçağı kaçırmaya çalışıyor herkes korkudan koltukların arkasına saklanıyor kimse birşey ypamıyor adamın eli kolu rahat davranıyor tabi silah onda biri pilotun olduğu kabine gidiyor biri çok su içmiş lavaboya gidiyor diğeri yolcu kabininde çok rahatlar çünkü silahlar onlarda sen elini çantaya atıyorsun ve bir kalem çıkarıyorsun 1. Terörist tam arkasını döndüğü anda atlayıp kalemi boynuna sapluyorsun tabi adam ses çıkaramıyor oracıkta geberip gidiyor silahını alıyorsun pilot kabinine gidiyorsun tak tek kurşun kafaya oda halloluyor bunu duyan lavaboya giden terörist dışarı çıkıyor sendeki silahı görüyor ve ateş etmeye çalışıyor bide ne görsün silah tutukluluk yapıyor sende hafif bir tebessümle "gusül şart" diyip onada head shot çakıyorsun ve uçak yere indiğinde kahraman oluyorsun :trl

hahahhaha mizahşor kardesım sevılıyosun :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.