Türkiyeye siber saldırı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Vuanays

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
401
72
UZAY
Cevap: Türkiyeye siber saldırı garanti bankası çöktü

görevlilerden izinsiz saldırı yapmamız yasak maalesef ayriyeten banka felan çökseydi her yerde yazardı ve rütbeliler paylaşırdı 1-2 lamerin attığı ddos onlar

Photess

Katılımcı Üye
27 Haz 2015
832
3

C432

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
602
0

görevlilerden izinsiz saldırı yapmamız yasak maalesef ayriyeten banka felan çökseydi her yerde yazardı ve rütbeliler paylaşırdı 1-2 lamerin attığı ddos onlar

1-2 lamerin attığı ddosmu :d yanılmıyorsam 1gbdan az saldırıda göstermiyordu sen daha 100 mblik bir paket saldırısı yapabildini sanmıyorum. Ayrıca diyelimki izin verildi saldırmana kime saldırıcaksın yada cmdden pingmi atıcaksın ? Peh nede olsa 1-2 lamer ama turkiye çapında internet berbat hm lamer boyleyse bilgilisi nasıl acaba ?

Vuanays

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
401
72
UZAY

1-2 lamerin attığı ddosmu :d yanılmıyorsam 1gbdan az saldırıda göstermiyordu sen daha 100 mblik bir paket saldırısı yapabildini sanmıyorum. Ayrıca diyelimki izin verildi saldırmana kime saldırıcaksın yada cmdden pingmi atıcaksın ? Peh nede olsa 1-2 lamer ama turkiye çapında internet berbat hm lamer boyleyse bilgilisi nasıl acaba ?

siber mapi aç da bak bakalım sen tek 1 ülke mi saldırıyor neden bahsettiğimi anlamadan boş konuşuyosunuz kimseye hakaret etmedim yazdığını illa bir yönetici görecek kalıcı olduğunu sanmıyorum burada

C432

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
602
0

siber mapi aç da bak bakalım sen tek 1 ülke mi saldırıyor neden bahsettiğimi anlamadan boş konuşuyosunuz kimseye hakaret etmedim yazdığını illa bir yönetici görecek kalıcı olduğunu sanmıyorum burada

Yapılan saldırıların ulkelerin yaptınımı sanmak :d

Kardesim ust makamdan emir geldi saldir emri vermisler sana.

Ayrıca kalıcı olsam zaten sana cevap vermezdim :mahcup

Vuanays

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
401
72
UZAY

Yapılan saldırıların ulkelerin yaptınımı sanmak :d

Kardesim ust makamdan emir geldi saldir emri vermisler sana.

Ayrıca kalıcı olsam zaten sana cevap vermezdim :mahcup

arkadaşım garanti bankası çökmedi ben mi anlatamıyorum siz mi anlamak istemiyorsunuz? arkadaşa insan gibi söyledim yetkililerden haber vermeden saldırı yapmak yasak diye üste çıkmaya çalışma senin yüzünden forumdan uzaklaştırılmak istemiyorum. Uğraşma benimle

PROHACKTR41

Uzman üye
16 Mar 2017
1,916
2
1. Kisii tek başına saldirabilir botnet ile
Ama 10-15 kişi botnet ile atsa veya sunucu üzerinden cokebilir bence

Moderatör tarafında düzenlendi:

SultanATSIZ

Uzman üye
13 Ocak 2018
1,674
34
TURAN
Evet siber saldırı mevcut hedef olarak bazı bankalar finans kurumlarını ele almislar. Saldırı bikac kişiden ibaret değil bir topluluk söz konusu. Adminler uygun görürse karşı bir atak gösterilebilir.

8 Şub 2019
226
1
X

arkadaşım garanti bankası çökmedi ben mi anlatamıyorum siz mi anlamak istemiyorsunuz? arkadaşa insan gibi söyledim yetkililerden haber vermeden saldırı yapmak yasak diye üste çıkmaya çalışma senin yüzünden forumdan uzaklaştırılmak istemiyorum. Uğraşma benimle

Saldırının olduğu zamanlarda kuzenim bankanın mobile uygulamasına girmeye çalıştık ve giremedik dakikalarca sonrada çıktık zaten

Moderatör tarafında düzenlendi:

Vuanays

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
401
72
UZAY
Evet siber saldırı mevcut hedef olarak bazı bankalar finans kurumlarını ele almislar. Saldırı bikac kişiden ibaret değil bir topluluk söz konusu. Adminler uygun görürse karşı bir atak gösterilebilir.

Evet arkadaşlara açıklamaya çalışıyorum fakat anlamıyorlar sonunda beni anlayan biri geldi konuya :)

MrXCyberQ

Uzman üye
17 May 2019
1,412
10
Merhabalar,

Konu İle Alakalı Haberler Yayınlandı

1-2 Lamerin Gönderdikleri Packlerin Boyutlarına Bakarsak Emin Olabilirsinki "cmd" İle Ping Göndermiyorlar :))

HACKERTHT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Kas 2006
10,700
447
'
Değerli üyelerimiz Tüm sosyal medya olsun vs Tüm Şifreleriniz ı Değiştirin Tavsiye ediyorum iyi forumlar dilerim

NaTionaL

Üye
2 Eyl 2011
66
0
Garanti Bankasi ve Vakif Bank Turk Telekom Hatta Vodafone Ciddi saldıri aldı, Toplu Sekılde yapılan Bir saldırı var Ortada ama Bu Karsılıksız Kalmaz, Er Yada Geç Mislini Alacaklarından Süpe Yok, Sadece Zamanı Beklemek Lazim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.