Türklerin yardım severliği!

CidaLi1

Yeni üye
4 Eyl 2011
50
0
Dün gece uyku tutmadı ve Tv izlerken (Adını vermiyorum) bi kanalda Ayna adlı proğramı denk geldi.Proğram Peru'yu anlatıyordu.Sadede gelmek gerekirse...
2007 yılında orada 7.9 büyüklüğünde bir deprem oluyor.İlginçtir ki hiçbir yardım kuruluşu Peru'ya yardım etmiyor!Oraya giden İLK ve TEK kuruluş Türkiye'den (Gene isim vermiyorum.) bir yardım kuruluşu oluyor ve Peru'da pirefabrik evler yapılıyor.Halk bu pirefabrik evlerde barınıyor.
Bu proğramı sunan kişi Peru devlet yetkilileriyle muhabbet ediyor...Adamlar Türklere minnettar olduklarını ve (Senesini bilmiyorum.)İkili ilişkiler için Türkiye'ye delege yolladıklarını söylüyor...
AÇIKCASI:RK OLDUĞUM İÇİN BİR KEZ DAHA GRUR DUYDUM [!]
BİZ ORADAYKEN (ÖRNEK ALDIĞIMIZ!) BATILI MODERN ÜLKELER NEREDEYDİ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.