Türknet Hk.

CusHe

Üye
3 Haz 2017
109
0
Arkadaşlar öncelikle Türknet Hakkında hiçbir sorunum yok bazıları hayal kırıklığına uğrayacak neyse ben interneti bağlattığım ilk ay modem alamadım aldım kurulumda sorun oldu vs. Vs . Ve bir ay geçti ve şuanlık ödenmemiş fatura 2 ay görünüyor aylık 59.99 TL bu Arada ancak 2 ayın faturası 90 TL olarak yazılmış bende 2. Ayda kullanıyorum şuan ilk ayın internetini kullanmadım sizce ödeme zorunluluğum varmıdır acaba bir sormak istedim cevapları bekliyorum bununla ilgili bir yasa varmıdır ?

ByMefta

Uzman üye
23 Eyl 2009
1,540
0
DSL sinyali verildiği andan itibaren faturadan sorumlu olursun diye biliyorum . Ben TTnet kullanıyorum bende böyle oldu.Nakil işlemi yaptırdım bağlanmıyan süre boyunca faturamdan düşüm yapmışlardı.

CusHe

Üye
3 Haz 2017
109
0
Yanlış biliyorsam düzeltin turk.net te aktivasyon ücreti yok bende turknet müsterisiyim ve aktivasyon ücreti ödemedim

yani 3 aydır net bağlı ancak ben bu ay kullanmaya başladım ve sadece bu ayın yani 1.10.2017 nin faturası görünüyor bi 59 tl var birde 38 tl filan var nedir bunlar ben anlamadım sizce önceki aylar kullanmadığım için indirim mi yaptılar ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.