TürkNet Kullanan varmı

ByClown

Üye
12 Şub 2016
86
0
Arkadaşlar Vodafone adsl sözleşmem bitiyor.TürkNet e geçmeyi düşünüyorum.Kullanan varsa interneti hakkında bilgi verebilirmi hızı,kotası,kurulumu gibi ?

plas1211

Katılımcı Üye
12 Ağu 2015
888
0
Arkadaşlar Vodafone adsl sözleşmem bitiyor.TürkNet e geçmeyi düşünüyorum.Kullanan varsa interneti hakkında bilgi verebilirmi hızı,kotası,kurulumu gibi ?

2 sene once kullanmistim. Pisman oldugum internet hizmeti veren firma. Ttnet e ne kadar sovulse de turknetten iyi oldugunu dusunuyorum. Simdiki calismalarini bilmem.

Ceys

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Nis 2016
7,658
9
4,965
Orhun Nehri
Merhaba
2 aydır Turknet kullanıcısıyım gayet memnunum
150gb kota 50mbps hız 60tl
Fakat bulunduğum konumun altyapısı desteklemediğinden hız testinde en fazla 42mbps yi gördüm. Tek bir sıkıntısı var taahhüt olmadığı için modem parasını peşin istiyorlar. Ama bi modemi başka yerden sipariş ettik her modemde olmuyo desteklemesi gerek. Almanı öneririm diğer internet sağlayıcılarından çok iyi

M3MINTHT88

Katılımcı Üye
14 May 2016
344
1
ÜŁkü
Merhaba
2 aydır Turknet kullanıcısıyım gayet memnunum
150gb kota 50mbps hız 60tl
Fakat bulunduğum konumun altyapısı desteklemediğinden hız testinde en fazla 42mbps yi gördüm. Tek bir sıkıntısı var taahhüt olmadığı için modem parasını peşin istiyorlar. Ama bi modemi başka yerden sipariş ettik her modemde olmuyo desteklemesi gerek. Almanı öneririm diğer internet sağlayıcılarından çok iyi
Hocam Modem Fiyatı Nedir Bende Geçmek İstiyorumda

KingSton666

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Nis 2016
9,813
106
26
Ankara
Merhaba,

İnternette araştırmalarıma göre bir kullanıcı böyle bir yorum yapmış

TTNET'ten iyi olduğu kesin. Bir şikayetiniz olduğunda web siteleri üzerinden ilettiğiniz takdirde size geri dönülüyor. Gün içinde 1-2 kere saniyeliğine internet kesilmesi olayı yaşıyorum fakat bunun sebebinin ne olduğunu da bilmiyorum. Çok büyük bir sorun değil fakat oyunun ortasında olunca insanın hoşuna gitmiyor. Sonuç olarak, sundukları hizmet ile ödenen ücret bence oldukça iyi. TTNET'teki faturayla TurkNet'ın faturasını kıyasladığımda TTNET'in yaklaşık 2 kat daha pahalı olduğunu gördüm.
Kullandığım tarife: ADSL 16Mbit'e kadar (sınırsız 50GB AKK) + 1000 dakika ev telefonu (Telefondan tam emin değilim.) Ödediğim fiyat ise 50TL.
Dipnot: Fibere geçmediğim sürece verdiğim ücretin hakkını tam anlamıyla alamayacağımın farkındayım. Yine de TurkNet kötünün iyisi.

Null98

Üye
5 Tem 2015
74
0
Küba
İyi Günler

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından yayınlanan 2015 ilk çeyrek verilerine göre hali hazırda Türkiye’de toplam 250.614 km uzunluğunda fiber altyapı bulunuyor. BTK raporlarına bakıldığında alternatif işletmecilerin toplam 53,3 bin km fiber şebekeye sahip oldukları görülüyor. Türk Telekom ise 197.262 km’lik bir altyapıya sahip. Bu yüzden Türk Telekom'u tavsiye ederim.

Hierro

Katılımcı Üye
4 Haz 2015
405
0
El-Hierro
Turknet Kadar Berbat Bir İnternet Servisi Söyliyemem Size En Basta Turknet Geliyor Herhangi bir arızada teknik servisleri 2 haftada geliyor çok rahat bizzat şahit oldum müsteri memnuniyeti 0 web üzerinden sikayeti gönderiyoruz GÖRÜLDÜ Atıyorlar + Rat Kullanıyorsan Ip nı Cng Havuzuna alıyorlar bu yüzdende portun kapalı oluyor kısaca Turknet Pismanlıktır...

M3MINTHT88

Katılımcı Üye
14 May 2016
344
1
ÜŁkü
TTNET Kullanıcısıyım 500 Dk Ev Telefonu 8 Mbit Ama 4 Çekiyor 50 Gb AKN 60 Tl 2 Yıllık Sözleşme Bittiği İçin 150 Tl Fatura Geliyor Ve İnternet 3. Gün Felan 1 Mbit e Düşüyor Altyapınız Varsa TTNET iyi Yoksa Sakın Denemeyin

hares42

Katılımcı Üye
1 May 2016
492
0
düşlerülkesi
türknet iyidir şuan kullanıyorum akk yok hız kotası yok sizin orada ne kadar hız destekliyorsa o kadar veriyor extra 1000 dk veriyor 60 tl alıyor gayet uygun geçen ay 150 gb dosya indirdim hızı iyiydi bu ay biraz düşük ama modem tarihten kalma :D

ByClown

Üye
12 Şub 2016
86
0
Şimd, gerçekten çelişkiye girdim.Çoğu kişi kötü oldugunu beyan ediyor tamam diyorum almıyacam sonra iyi oldugunu söyleyenler oluyor :)

Darkness DeviL

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ağu 2009
11,543
13
Turan 🇹🇷
Bence bir sorunun olduğunda yüz yüze görüşebileceğin bir internet fırması secmen daha mantıklı Turk Telekom Gibi Turkcell Superonline gibi.Turkcell Superonline Kullanıcısıyım 25 Mbit Fiber Platin paketteyim AKK uygulanmıyor. 89 Tl Ödüyorum.Ödediğim paranın karşılığını veriyor mu dersen evet fazlasıyla veriyor.

hares42

Katılımcı Üye
1 May 2016
492
0
düşlerülkesi
Şimd, gerçekten çelişkiye girdim.Çoğu kişi kötü oldugunu beyan ediyor tamam diyorum almıyacam sonra iyi oldugunu söyleyenler oluyor :)

haklisiniz bu arada turknet turktelekom altyapısı kullanıyor speed testte turktelekom yazdığında yavaş oluyor turknet yazdığında hızlı oluyor bulunduğun yerde internet kaynağı iyise hızda iyi oluyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.