Turkojan 4 . 0

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
30 Tem 2009
108
0
Kocaeli
Arkadaslar Uzun Zamandır Turkojan Kullanıcısıyım ! Bır Problem Basldı Yaklasık 3 Gundur Yarattıgım Serverları Karsı TArafa Yedırıyorum Ama Adam Acamıyor On Izleme Yok Tarzında Hata VErıyor yada Resım Olarak GOrunuyor Kısıde Serverlar Ugrasıyorum AmA Cıkıs Bulamadım FIkrı Olan VArsa Bı El Atsın ! :diablo

30 Tem 2009
108
0
Kocaeli
arakdaslar ya benım pc nın ıp ı kılıtlendı yada baska bır problem wear dun aksam camfrogda admınlerle dalastık mac ban yedım acaba mac ban yedıgım ıcın mıdır ıp de senkronıze bozuklugu !acıll cewap

30 Tem 2009
108
0
Kocaeli
aqua-scuba msn adresım tamam yasak ama su anda cok buyuk ıs uzerındeyım cok buyuk ıs uzerınde trukojanlamısın dıyeceksenız ewet bunlayım pro kodla kanalları felc edıorm bırı eklesın benı deneme yapsın uzerımde serbest ama bende deneme yapcam calıstırmamızlazım sok sok sok dayım mıllet kara kral senden atak beklıorm !

30 Tem 2009
108
0
Kocaeli
ewet

ıp adresım sabıt dns uzerınden yanı hepımızın bıldıgı gıbı no ıp den ewet proxmı deıstırdım herseyımı sıfırladım yıne yok yone yokkkk kara kral sen benı eklesene babacan ! aqua-scuba msn beklıorm delırdım gozlerım patladı namaz kılamadım bunun yuzunden emeklerımız bosa gıtmesın walla camfrog nıck HAckode -JollyJocker

30 Tem 2009
108
0
Kocaeli
sen bana dırek program mı yolladın kurulumsuz kara kral senın kurbanların bende gozukuyor beee
:D:D dırek yollama reıs kurulum exesını yolla ama ben serwer olusturdugumda cıkmıo lanet olası baglantııı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.